Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Rachel McAdamsová: Proč zachraňuje Zemi?

Zdroj:

O Rachel McAdamsové (32) se hovoří jako o největším hereckém talentu desetiletí. Při premiéře jejího zatím posledního filmu Hezké vstávání sklízela komplimenty, včetně přirovnání ke královně amerických konverzačních komedií Katherine Hepburnové.

Režiséra Rogera Michella před začátkem natáčení varovala, že se nepovažuje za komediální herečku. „Před kamerou se ale tak přirozeně vžila do své postavy chováním, gesty, pohybem i energií, že mě to až překvapilo,“ pochvaloval si.

Úspěch Rachel je o to větší, že se mladá herečka v roli Becky, produkční skomírající ranní show, nenechala zastínit svými hvězdnými kolegy Harrisonem Fordem coby ješitným reportérem a Diane Keatonovou v roli stárnoucí moderátorky, jež je ochotná udělat cokoli, aby se udržela na obrazovce.

Mluví o nutnosti zachránit Zemi od negativní energie, potrpí si na oblečení ze sójového vlákna a několik svých nejbližších překvapila nevšedním dárkem v podobě kompostovacího zařízení.

Kdysi chodila s kolegou Ryanem Goslingem a nezastírá, že se touží usadit. Někdy. „Neumím si představit život bez dětí. Zatím se ale nehroutím z toho, že tady není partner, s nímž bych mohla rodinu založit. Věřím na manželství, jednou bych chtěla mít takové, jaké mají moji rodiče.“

Plánuje, že dá vale Los Angeles, bude žít na farmě v Kanadě a její děti budou vyrůstat v souladu s přírodou.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky