Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nový ministr Prymula a jeho nařízení baví celý internet! Výběr top vtipů!

Lock Hard!
Lock Hard!
Zdroj: Instagram, Internet, TMBK
Lock Hard!

Roman Prymula byl zvolen novým ministrem zdravotnictví a rychle národu ukázal, že hodlá vládnout tvrdou rukou. Nová pravidla jsou doslova žně pro politickou satiru, vybrali jsme pro vás nejlepší vtipy o politice z českého internetu, zaručeně se pobavíte!

Nedávná rezignace Adama Vojtěch byla pro veřejnost velikým překvapením. Mnohem větší šok ovšem lidé zažili, když byl na místo nového ministra zdravotnictví zvolen Roman Prymula.

Ten už delší dobu hlásal své radikální názory na pandemii a doporučoval lidem dodržovat přísná pravidla kvůli šíření covidu. Jakmile se ale dostal k moci, svá slova převedl do praxe.

Aktuálně se proto opakuje situace z letošního jara, kdy se ze dne na den ocitli bez práce nejen živnostníci, majitelé barů a hospod, ale také umělci a mnoho dalších. Ačkoliv Prymula sliboval, že lockdown nebude, nakonec k němu téměř došlo. Jsou zavřené školy, restaurace, sportoviště, divadla a prakticky vše kromě potravin a hobby marketů.

Češi se ale naštěstí umí i v takto vypjatých situacích zasmát a proto na mnohdy absurdní jednání vlády vznikají desítky vtipů. My jsme vybrali ty nejnovější a nejvtipnější z nich, tak se pojďte s nám alespoň na chvilku od srdce zasmát a zapomenout na hrůzné dění kolem nás!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky