Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Prvoplánovou krásu nepotřebují, jsou své a svět jim leží u nohou

Madonna
Madonna
Zdroj: Pinterest
Prohlédněte si všechny fotografie (26)

Krása je pomíjivá, a tak i vady na kráse jsou pro jednou překážkou, jindy výsadou. Buďte jiná i vy!

Zuby

Bezchybný úsměv je v Hollywoodu téměř povinná výbava. Na svém perfektním chrupu si zakládá Tom Cruise. Ale při bližším prozkoumání je vidět, že jde jen o zdařilou práci zubaře. Zubní mezery jsou posunuté do strany. Na první pohled téměř neviditelné, ale chtělo by to víc sebereflexe, až se příště zase bude chvástat.

To mezi ženami je dost těch, které si postavily kariéru na výrazné mezeře mezi předními zuby. Vanessa Paradis je úspěšnou francouzskou zpěvačkou a na svůj nenucený šarm sbalila i Johnnyho Deppa. Jessica Hart je andílkem u Victoria´s secret a střídá přehlídky a kampaně jako ponožky. Dcera Micka Jaggera a Jerry Hall Georgia May Jagger se prosadila v modelingu a má svou vlastní módní značku. Madonna je královnou popu, módní ikonou a nestárnoucím živlem, který z každého nedostatku udělá přednost.

Uši

Uši jako pohádkový Racochejl mohou ženy umně skrýt pod vlasy, ale Kate Hudson se tímto směrem nechtěla vydat. Sestřih "na kluka" jí sluší a odstáté uši jsou na druhé koleji. Možná si vzala příklad ze své matky Goldie Hawn a z posměšných poznámek si nic nedělá.

Oči

Dvě kukadla a každé jinak barevné, heterochromie. Vada, která postihuje zvířata i lidi téměř stejným dílem. Ušetřeny nebyly ani celebrity -  Kate Bosworth, Mila Kunis nebo Jane Seymour alias Doktorka Quinnová. K očím se vztahuje ještě jedna vada, dvojitá řada řas. Na jednu stranu je to nepohodlné a dochází k permanentnímu dráždění oka, ale na pohled vypadají ženy jako mrkací panenky. Elizabeth Taylor by mohla vyprávět.

Pihy

Malé pigmentové skvrnky jsou jednou ženou nenáviděné, druhou zbožňované jako něco extra, co ji odlišuje. Mezi slavnými ženami je mnoho těch, které mají svůj obličej posetý roztomilými tečkami, ale pod make-upem o nich není ani památky. Kdo by řekl, že mladá dolarová miliardářka Kylie Jenner, andílek Victoria´s secret Elsa Hosk, členka skupiny Little Mix Perrie Edwards nebo zpěvačka Demi Lovato patří mezi pihulky?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky