1. Týnuš Třešničková

Týnuš Třešničková na prvního máje sdílela ve svých stories fotku, na které se pod rozkvetlým stromem líbá se svým movitým partnerem, Italem Davidem Nebbiou. Ačkoliv se o románku popálené youtuberky a prošedivělého podnikatele šušká již delší dobu, Týnuš prozatím žádné společné fotky nesdílela.

Lásky čas ale hvězdu evidentně obměkčil a poprvé se pochlubila zamilovaným snímkem s přítelem.

2. Tomáš Zástěra

Ačkoliv od své účasti v reality show musí moderátor Tomáš Zástěra odhánět ženy tyčí, zatím zůstává bez partnerky, a proto pojal den zamilovaných po svém.

"Polibek pod rozkvetlým stromem - splněno. Alespoň takhle. A pokud jste taky single, nebo na vás někdo zapomněl a nelíbali jste se, tak hlavu vzhůru. Na nás na všechny ta láska někde čeká. A když budeme věřit a mít otevřený oči, přijde. Už se těším květne 2023," napsal Zástěra k fotce, na kterém se líbá se psem.

3. Manželé Klusovi

Zamilovaný snímek si na prvního máje neodpustili ani Tamara a Tomáš Klusovi, kteří společně vychovávají tři děti a jejich vztah je i po letech zalitý láskou.

"Ať vzkvétá láska ve všech formách. Všechno nejlepší k svátku, milá Lásko," okomentovala prvomájový post trojnásobná maminka.

4. Marek Ztracený

Marek Ztracený si musel pro pusu od své milované dojet pořádnou dálku.

"Byl první máj lásky čas. Pro tuhle pusu jsme si museli zajet na půl cesty, každý 100km, ale stála za to. Ještě si uděláme krátkou prezenčku: Všichni políbeni?" napsal Slavík k fotce, na které líbá svou snoubenku.

5. Vendula Pizingerová

Zakladatelka Kapky naděje se teprve před pár dny vrátila ze slunné dovolené, kde byla se svým o patnáct let mladším manželem Josefem.

"První máj. Před 40 lety jsem v průvodu mávala na Gustava Husáka. Ani jako dítě jsem nemyslela na budoucnost! Proč taky, všechno bylo tak nalajnované a samozřejmé! Dětská duše má v sobě svobodu. A ta mne neopustili. Po letech můžu být, kde chci. A když se ohlédnu, tak se musím dost pousmát. Je tady a teď. První máj! Lásky čas, bez rozkvetlých třešní," zavzpomínala Vendula Pizingerová a jako bonus nahrála fanouškům fotky od moře.

6. Jitka Boho

Jitka Boho využila prvního máje jako ideální datum pro oznámení druhého těhotenství. Bývalá modelka randí s pražským radním Tomášem Hřebíkem teprve od loňského října, jejich láska měla ale nečekaně rychlou gradaci v podobě společného potomka.

Boho má z předchozího vztahu dceru Rosalii a k té již za pár měsíců přibude sourozenec.

"První máj aneb klokan přiletí v říjnu. A bude to teda velký dobrodružství. PS: Pusa pod rozkvetlou třešní i Máchovo jezero - splněno. Děkujeme za naše PRVNÍ společné fotky," pochlubila se modelka již viditelným těhotenským bříškem.