Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Začátek vztahu Bidena a jeho ženy: Bývalý manžel první dámy chce odkrýt pravdu

Jill Biden
Jill Biden
Zdroj: profimedia.cz

Kandidát na amerického prezidenta Joe Biden a jeho manželka Jill tvoří již desítky let nádherný a spokojený pár. Dvojice tvrdí, že se seznámili před mnoha lety na schůzce naslepo. Bývalý manžel Jill však tvrdí, že to celé bylo tak docela jinak. 

Joe Biden neměl ve svém životě moc velké štěstí. V minulosti prožil smrt své první manželky Neili a dcery Naomi. Přišel také o syna. Pokud je však v jeho životě něco, v čem se vždy cítil spokojený, je to jeho manželství s Jill. Dvojice se údajně seznámila v polovině sedmdesátých let. V tu dobu již byl Biden po smrti manželky připravený navázat nový vztah a Jill byla po rozpadu svého prvního manželství. Poprvé na sebe prý narazili na schůzce naslepo. 

Nyní se však její bývalý manžel Bill Stevenson nechal slyšet, že to celé bylo tak docela jinak. Dvojice podle něj dlouhá léta o svém seznámení lže. Podle něj za rozpadem jeho manželství s Jill stála právě její aféra s Joe Bidenem. 

Ashley Biden Ashley Biden Zdroj: profimedia.cz

„Joe Biden a jeho manželka Jill lžou světu už více než 40 let o tom, jak začal jejich vztah. Jejich aféra byla přičinou rozpadu našeho manželství,” tvrdí podle webu Daily Mail Stevenson. „Celá historka o tom, jak se kandidát na prezidentské křeslo zamiloval do Jill poté, co se sešli na schůzce naslepo, je vymyšlená,” dodal ještě. Nyní se Stevenson chystá vydat knihu, která vše uvede na pravou míru. 

„Nechci nikomu ublížit. Ale fakta jsou fakta. A co se stalo, to se stalo,” tvrdí bývalý manžel Jill Bidenové. 

Joe a Jill Biden Joe a Jill Biden Zdroj: profimedia.cz

Bill Stevenson a Jill se vzali v roce 1970. Dva roky na to pracovali společně s Bidenem na jeho kampani, když kandidoval do Senátu. Stevenson se tak s Bidenem velmi dobře znali a Bill ho dokonce považoval za přítele. Poprvé ho napadlo, že by mezi Joem a jeho manželkou mohlo něco být, v roce 1974. „Vím přesně, kdy to bylo. Zpěvák Bruce Springsteen měl hrát v mém klubu a já za ním musel jet, abych mu předem zaplatil. Zeptal jsem se Jill, jestli nechce jet se mnou, ale řekla ne. Musela prý hlídat děti Joea. Vůbec jsem nevěděl, že si byli natolik blízcí, aby mu hlídala děti,” řekl Bill pro Daily Mail.

„Poté mi jedna z jejích nejlepších kamarádek řekl, že si myslí, že si jsou Joe a Jill možná až trochu moc blízcí. Byl jsem překvapený, že mi to vůbec sdělila.

Jill Biden Jill Biden Zdroj: profimedia.cz

V říjnu toho roku si již byl téměř jistý, že je mu jeho žena nevěrná. „Byl jsem v práci a přišel za mnou nějaký muž. Ptal jsem mě, jestli vlastním hnědý automobil značky Corvette. Odpověděl jsem, že ano, že patří mé ženě. Poté mi řekl, že mu s ním v květnu poškodili nárazník a řekli mu, aby jim dal odhad ceny opravy. Pak o nich ale už nikdy neslyšel,” vyprávěl svůj příběh Bill.

„Zeptal jsem se ho, kdo jsou oni. Odpověděl, že řídil Joe Biden,” řekl Bill s tím, že v tu chvíli už si byl jistý tím, čeho se obával. „Požádal jsem Jill, aby odešla z domu, což také udělala. Považoval jsem Joea ze svého přítele, ale nejsem překvapený, že se do Jill zamiloval. Každý, kdo Jill potká, se do ní zamiluje. Je těžké jí odolat,” dodal na závěr. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky