Zuzanu Drnek si diváci nejspíš pamatují z pořadu Prostřeno, kde se dvojnásobná maminka objevila hned dvakrát.

Zatímco v prvním díle měla Zuzana ještě manžela a bydlela s ním ve společné domácnosti, podruhé už se představila jako rozvádějící se žena ve vlastním domečku.

Už v Prostřenu Drnek začala odkrývat, že řeší vážné problémy s exmanželem a stát jí odebral obě děti na udání kvůli alkoholu. Tehdy ovšem nikdo netušil, jak radikálně se sympatická soutěžící rozhodne životní trápení vyřešit…

„S manželem jsme se rozešli po narození druhé dcery, protože to neklapalo. Jednou jsem se v kanceláři opila, ačkoliv o děti bylo postaráno, protože tady byla moje máma. Manžel ráno přijel, zavolal na mě policii a ta mi naměřila nějaké promile. Od té doby děti prakticky nemám. Už jsem je neviděla tři měsíce. To je v kostce,“ odhalila Zuzana Drnek svůj příběh ostatním soutěžícím Prostřena.

Osud ovšem k dvojnásobné mamince nebyl zrovna milosrdný a po natáčení se s manželem o děti dál soudila.

Mimo jiné se přidaly problémy s podnikáním, Zuzana byla totiž majitelkou fitness centra a pomáhala celebritám s hubnutím pomocí speciálních wrapů. Mezi její klienty patřili například Anička Slováčková, Michaela Nosková, Vendula Pizingerová či Jakub Kohák. Podle blízkého kamaráda neunesla životní prohru a dění posledních měsíců.

Na svůj Facebook ještě na Silvestra nahrála Zuzana Drnek krásnou fotografii s dcerami a přítelem. Tehdy nikoho ani nenapadlo, jaký hrůzný čin se chystá udělat.

Maminka holčiček působila prý i přes problémy vyrovnaně, a proto nikdo nečekal, že by si mohla sáhnout na život. „Je to strašné, ten boj o děti, zavřené podnikání kvůli vládním omezením a do toho problém v soukromém životě. Tak zbytečná smrt to je! Nechápu, proč si neřekla o pomoc. Proč něco takového udělala. Byla to skvělá holka, ale často hledala útěchu na dně skleničky. Její sebevražda musela být zkrat, jinak si to neumím vysvětlit. Nedávala žádné varovné signály, podle kterých by šlo poznat, že plánuje svůj vlastní odchod z tohoto světa,“ prozradil Blesku Zuzanin blízký kamarád.

Bezvládné tělo Zuzany Drnek objevil v pátek v jejím vlastním fitness jeden ze zaměstnanců a bohužel již nebylo možné jí pomoci. „Kriminalisté třetího policejního obvodu aktuálně prověřují okolnosti tragického úmrtí, ke kterému došlo v jednom z objektů v Českomoravské ulici. Podle prvotních informací zjištěných na místě události nestojí za smrtí cizí zavinění. S ohledem na rodinné příslušníky se nebudeme k celé věci dále vyjadřovat,“ prohlásil mluvčí pražské policie Jan Rybanský. Jak vyšetřování tragické události dopadne, ukážou až příští dny.