Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

VIP Prostřeno s Monikou Štikovou: Drsné urážky astrologa i mlácení vánočky

VIP Prostřeno
VIP Prostřeno
Zdroj: TV Prima
VIP Prostřeno

Tento týden v pořadu Prostřeno vaří hvězdná pětice. Novinář a astrolog Richard Sacher, zpěváci Sámer Issa a Jaro Smejkal, zpěvačka Marie Pojkarová a koučka Monika Štiková bojují o výhru v hodnotě šedesáti tisíc a titul nejlepšího hostitele. Už v prvním díle ale mezi účastníky začala velice houstnout atmosféra.  

První díl Prostřena odstartoval tento týden ve velikém stylu. Ke stolu usedly bulvární hvězdičky v čele s Monikou Štikovou a hned od prvního dílu to mezi soutěžícími pořádně vře. 

Hlavním strůjcem problémů je Richard Sacher, který v pondělní epizodě urazil svého spoluhráče Jara Smejkala. Astrolog už mezi dveřmi nazval zpěváka "Scooterem" (německá taneční hudební skupina pozn. redakce), tím ale provokace neskončily.

Při večeři začal Sacher Smejkala předvádět a říkat mu, že se ho kvůli tetování v obličeji bojí, čímž vyvolal u stolu pořádně pozdvižení. V průběhu týdne ale atmosféra mezi pěticí vygraduje natolik, že dojde i na sprosté nadávky.

Urážel všechny a kapal vosk do jídla

"Přátelé od pondělí VIP Prostřeno. Bohužel s jedním účastníkem který je NIKDO, a to doslova. Nikdo ho nezná a nikdo ho nikde neviděl, neslyšel a nečetl o něm. Bohužel toto nikdo nám to celé pokazilo. Chtěl se stát asi někým. A Marie Pojkarová také velký omyl. Byla tam s námi pouze na mé doporučení a nechala se strhnout tímto nikým. Škoda, k těmto lidem se vyjadřovat již nebudu. Nestojí za to. Ale vy se dobře bavte," okomentovala Monika Štiková celé natáčení Prostřena na svém Facebooku. Pro web Super pak matka Ornelly Koktové doplnila, co vše musela od Sachera s ostatními účastníky u stolu snášet.

"Ten nikdo nás jen všechny otravoval a celé nám to kazil svým strašným chováním. Kapal vosk do jídla, lezl pod stůl, házel jídlo, myslím po Sámerovi, Jarovi zase řekl, jenom proto, že je tetovaný, že ho přišel vykrást. Mě obvinil, že si s někým píšu na netu, přitom miluju svého manžela. Urážel všechny. Mlátil do vánočky pěstmi a kluci se s ním asi pětkrát chtěli poprat. Myslím, že se tam přišel zviditelnit i za cenu, že dostane přes hubu. Něco takového jsem nikdy v životě neviděla," svěřila se Binias. Urážky prý došly tak daleko, že je z pořadu budou muset odstranit. 

"Některé ze scén budou samozřejmě vystřiženy, takže jsme zvědaví, co se v Prostřenu skutečně objeví. Myslím, že to, že Moniku nazval starou šlapkou, co loví frajery na netu, tam zůstane. Chudák tam dostala málem amok," doplnil Sámer Issa. Na další díl vyhroceného speciálu vařícího klání se můžete podívat již dnes od 17:50 na TV Prima.

Monika Binias se k chování Sachera vyjádřila na sociální síti

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky