Chcete vypadat jako vévodkyně Kate? Jde to, když znáte její tajemství krásy

Prohlédněte si všechny fotografie (29)

Vévodkyně Kate má po ruce zástup stylistů, ale bez vlastního vytříbeného vkusu by se nikdy módní ikonou nestala. Luxusní kousky i konfekci nosí s takovou přirozeností, až zůstává rozum stát.

Vévodkyně Kate už od začátku jasně demonstruje svůj vytříbený cit pro módu a je na míle vzdálená zhýčkané princezně. Členka královské rodiny nereprezentuje jen svým chováním, vystupováním a podporou charity, na Kate jako manželku budoucího krále jsou kladeny mnohem větší nároky bez možnosti oddechu. Ve své šatní skříni ukrývá módní "lahůdky" od Alexandera McQueena a stálice Jenny Packham i obyčejné džíny, jezdecké kozačky a boty na klínu, které nosí, když se královna vzdálí.

Obyčejná a přece jiná

Kate sází na klasické střihy. Padne-li kabátek nebo střih šatů, rázem se v jejím šatníku objeví v několika barevných obměnách. Bláznivá móda a slepé sledování trendů, kterým občas podlehne její švagrová vévodkyně Meghan, je Kate naprosto cizí. I v civilu upřednostňuje pohodlí a námořnické tričko s pruhy, úzké džíny a ležérní sako jsou pro ni jasnou volbou.

Svým chováním, srdečností a způsobem výchovy třech uličníků je přirovnávaná k princezně Dianě. Ta si s módou nikdy netykala. Nedbala pravidel ohledně zahalených ramen, výstřihů, páskových střevíčků nebo barevných laků na nehty a očních linek.

Magie nestojí ani za účesem a líčením vévodkyně. Precizní foukaná a jemné vlny jsou pro ni poznávacím znamením. Jediný odvaz, ke kterému Kate u svého kadeřníka svolila, byl o něco světlejší odstín a ofina. Nebylo to ale to pravé ořechové a už je vše zase ve starých kolejích.

Ve stopách Kate

Vévodkyni její módní styl skutečně sedí. Zamilujte se do jednoduchosti a vytvářejte nadčasové outfity, které nebudou vyčnívat z davu, ale lidé se za vámi i tak otočí. Úporná snaha se v módě už dávno nenosí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky