Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Eva Burešová září v ZOO: Ze statkářky Týny se stala femme fatale Viky

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová

Evy Burešové bude v následujících měsících na televizních obrazovkách plno. Nejen, že na nás bude vykukovat jako Týna ze Slunečné v úterý, ale i ve čvrtek se jí dočkáme v podobě záhadné Viky Janečkové v novém seriálu ZOO. Která Eva je vám sympatičtější?

Seriál Slunečná rozjíždí svoji poslední sezónu, a aby milovníci herečky Evy Burešové netesknili, souběžně startuje i nový projekt s názvem ZOO, kde si diváci budou moci krásnou dlouhovlásku užít do sytosti také. Její role ale bude na rozdíl od čitelné Týny úplně jiná. Viky má dvě tváře.

Jiná je i po vizuální stránce. Zatímco Týna nás nepřekvapila za celou dobu žádnou změnou v klasickém účesu. Její dlouhé hnědé vlasy do culíku k postavě prostě patří, stejně jako holinky a venkovské oblečení. Týna se nebála v seriálu vzít za práci, tudíž by bylo divné, kdyby se většinu času objevovala v koktejlkách a večerním líčení.

Divoká, tajemná a záhadná Viky

Zato Viky, to bude úplně jiné kafe. Tajemná, záhadná, divoká. Její vizáž přímo křičí - všimněte si mě! I když pracuje jako chůva dětí v rodině soudce, rozhodně žádnou poslušnou holku nečekejte. Stejně jako její vizáž, je i Viky divoká a vášnivá.

"Viky je velmi rázná holka, která má problémy se svým bývalým partnerem i dluhy. Ve dne se stará o děti a v noci si přivydělává jako Lady X v nočním baru," prozrazuje novou identitu Eva.

Lesklé stříbrné šaty, červené vlasy, škraboška. Takhle Evu diváci neznají. To bude dost rozdíl od flanelových kostkovaných košil, kterých si Burešová užila víc než dost. Nyní bude oslňovat po boku dalších hvězd, které spolu s ní budou pokračovat ze Slunečné nebo z dalšího úspěšného seriálu Sestřičky. Velká role zde čeká třeba právě na Sabinu Laurinovou, která si zahrála oblíbenou vrchní sestru Mary.

Marie Rottrová si zazpívala s Burešovou

Dalším velkým lákadlem je epizodní role zpěvačky Marie Rottrové. Ta si v seriálu po boku Evy Burešové také zazpívá.

"Lehká nervozita byla, takže jsem moc ráda, že se to paní Rottrové líbilo. Chválila mě," přiznala obavy z hodnocení hudební legendy Burešová.

Ani Rottrová nešetřila chválou a říkala, že si práci v seriálu užila a roličku velmi ráda přijala. 

"Eva to zazpívala krásně. Bylo to jiné a myslím, že coververze jsou super. Jsem ráda, že si píseň Kůň bílý půjčili," nechala se slyšet nestárnoucí hvězda.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky