Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Velké stěhování i Hollywood: Princezna Diana měla plán, uskutečnit ho nestihla

Princezna Diana
Princezna Diana
Zdroj: Profimedia
Princezna Diana

Zdá se, že se princi Harrymu a Meghan Markle povedlo to, co před mnoha lety plánovala i princezna Diana. I ona totiž toužila po opuštění Velké Británie a životě ve Spojených státech. Tam se dokonce chtěla prosadit v Hollywoodu. 

Po mnoha a mnoha letech od tragického úmrtí princezny Diany vycházejí na povrch další skutečnosti týkající se jejího života. S šokujícím odhalením, které mapuje plány princezny Diany, jež měla krátce před svou smrtí, nyní vyrukoval její blízký přítel a hlasový trenér Stewart Pearce. Jak totiž uvedl web Mirror, Pearce po více než 24 letech prolomil mlčení a nechal se slyšet, že se princezna Diana krátce před svou smrtí plánovala i se svými syny a partnerem Dodim přestěhovat do Spojených států. Tam se chtěla prosadit v Hollywoodu jako producentka a chtěla se podílet na vzniku dokumentárních filmů. Stejně jako nyní dělá její syn Harry. 

Chtěli jí do filmu

Princezna Diana milovala divadlo i film. Herečkou se však stát nikdy nechtěla. Přesto jí do rukou připadla nabídka, kterou by zřejmě nikdo jen tak neodmítl. Zhruba v polovině 90. let s ní totiž herec Kevin Costner probíral pokračování hitu Osobní strážce a chtěl, aby si v něm Lady D zahrála hlavní roli. Ta však s díky odmítla. Mnohem více ji lákala práce za kamerou. 

„Věděla, že by se více uplatnila za kamerou než před ní. Přemýšlela o mnoha projektech a dostala i několik nabídek. Nejvíce ji však zaujalo, když dostala příležitost tvořit dokumenty o třech charitativních organizacích, ze kterých by později vznikly celovečerní filmy. Plánovala v Hollywoodu strávit spoustu času. V tu dobu Diana začala skutečně objevovat svou kreativní sílu,” prozradil Pearce. 

Na schůzky s dalšími tvůrci už nikdy nepřišla

Podle Pierce Diana udržovala přátelství s britským filmovým producentem Davidem Puttnamem, který ji chtěl seznámit s dalšími ambiciózními tvůrci. „David jí vyprávěl o různých lidech, se kterými měla být Diana od podzimu roku 1997 v kontaktu a se kterými se měla setkat. Bohužel už se ale plány již nikdy neuskutečnily,” dodal ještě Pearce. Princezna Diana zemřela při autonehodě 31. srpna 1997. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU