Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Takhle by se Diana vyfotit nenechala: Emma Corrin ukázala chlupaté podpaží

Emma Corrin jako princezna Diana
Emma Corrin jako princezna Diana
Zdroj: profimedia.cz

V seriálu The Crown (Koruna) dokonale ztvárňuje princeznu Dianu, na obálce magazínu Glamour se však světové módní ikoně vůbec nepodobá. Herečka Emma Corrin se na fotografii nechala zvěčnit společně se svým chlupatým podpažím.

Mladá herečka Emma Corrin je v současné době dost možná tou nejdiskutovanější herečkou vůbec. Diváky i kritiky totiž naprosto oslnila v roli princezny Diany v seriálu The Crown (Koruna). Nejen že je princezně velmi podobná, kostyméři si dali spoustu práce i s výběrem oblečení, aby Emmu Corrin k Dianě co nejvíce přiblížili. A diváci jsou nadšeni. 

Rozporuplné reakce však spustila obálka nového vydání magazínu Glamour, kterou právě herečka zdobí. Na fotografii je kromě výrazného líčení k vidění i hereččino chlupaté podpaží. „Chtěla jsem si to nechat narůst už několik let. Ale teprve nedávno jsem se s někým rozešla. Ve vztahu jsem byla naprogramovaná, abych se v zájmu obou stran holila. Přitom na tom není nic dramatického. Prostě to tam je. Doufám, že to pro lidi bude zase brzy normální,” vyjádřila se herečka podle webu super.cz k fotografii.

Emma Corrin jako princezna Diana Emma Corrin jako princezna Diana Zdroj: profimedia.cz

Herečka je ze své role v seriálu nadšená. I když jí svým způsobem nabídka děsila. Přece jen ztvárnit tak ikonickou postavu, jakou princezna Diana bezesporu byla, může být nesmírně tvrdým oříškem. „Byla jsem odhodlaná zachytit Dianiny problémy s bulimií a duševním zdravím. V seriálu její vztah k vlastnímu tělu masivně podléhá jejím emocím. Myslím, že je zajímavé připomenout si, že náš vztah k jídlu a vlastní postavě může záviset na našem rozpoložení,” nechala se herečka slyšet. 

Zároveň uvedla, že mluví i ze své vlastní zkušenosti. „Když cítím, že potřebuji mít věci pod kontrolou, omezím se v jídle nebo přistoupím na nějakou nesmyslnou dietu. To se děje, hlavně když jsem ve stresu nebo smutná,” pokračovala.

Emma Corrin jako princezna Diana Emma Corrin jako princezna Diana Zdroj: profimedia.cz

Seriál z dílny Netflix s názvem The Crown (Koruna) vypráví příběh královny Alžběty II. a celé britské královské rodiny. Nedávno na streamovací platformě odstartovala čtvrtá řada seriálu, která na scénu přivádí právě princeznu Dianu.

Projekt je mezi diváky velmi oblíbený. Britská královská rodina je stále tématem, které zajímá obrovské množství fanoušků. Kromě královny Alžběty II. a princezny Diany poodhaluje soukromí i dalších rodinných příslušníků.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky