Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak bydlí William a Kate: Královský pár zveřejnil fotky své krásné domácnosti

Kate Middleton a princ William
Kate Middleton a princ William
Zdroj: Profimedia

Přestože se princ William a vévodkyně Kate často objevují na očích veřejnosti, o tom, jak vlastně vypadá jejich bydlení, se moc neví. Nyní ale měli fanoušci královské dvojice jedinečnou příležitost nahlédnout do jejich domácnosti.

Poté, co si princ William s celou rodinou užil v období Vánoc tolik zasloužené volno, se i se svou manželkou opět vrátil k plnění královských povinností. Ve středu se manželé zúčastnili videochatu s organizací Hospice U. K., která pomáhá zdravotníkům vypořádat se se ztrátami a traumatem souvisejícími s jejich pracovním nasazením v období pandemie koronaviru. Během dlouhého hovoru se manželé dozvěděli, jakým způsobem organizace pomáhá a kdo její pomoc nejvíce využívá. 

Skvostné bydlení

K radosti všech fanoušků královského páru oficiální instagramový účet Kensingtonského paláce sdílel část videa z jejich rozhovoru. A zatímco byli všichni nadšení, že jsou manželé opět v plném nasazení, nemohli si nevšimnout toho, co prince Williama a Kate obklopovalo. Zvláště pak kvůli skutečnosti, že je to již nějaký ten pátek, co dvojice nechala fanoušky nahlédnout do svého domu v Norfolku. 

Kate Middleton a princ William Kate Middleton a princ William Zdroj: Profimedia.cz

Za Kate a Williamem je vidět gauč krémové barvy s dekorativními polštáři, několik květin a stůl. Na něm má rodina vystaveno pár společných fotografií včetně snímku, který zachycuje prince George, jak se usmívá a hraje si na zahradě. 

Plné nasazení

Princ William a Kate se velmi angažují v pomáhání všem, kteří jejich pomoc potřebují. Veřejně děkují zdravotníkům za jejich odhodlání a promlouvají k lidem, aby neztráceli naději. „Rodina bude pracovat společně, aby své zemi pomohla překonat další fázi této krize. Už mají i plány. Chtějí se angažovat v nejrůznějších charitách a obchodních záležitostech,“ nechal se podle webu Pure Wow s odkazem na The Mirror slyšet zdroj blízký britské královské rodině. 

Princ William s novým sestřihem. Princ William s novým sestřihem. Zdroj: Profimedia.cz

Trochu jiná oslava

Kate Middleton v nedávné době oslavila své devětatřicáté narozeniny. Kvůli právě probíhající epidemii koronaviru však oslava neprobíhala tak, jak tomu bylo v letech minulých. Zúčastnili se jí skutečně jen ti nejbližší, tedy princ William a jejich tři děti. Zbytek britské královské rodiny ale na Kate nezapomněl. 

Překvapením pro Kate byl rozhodně dárek od prince Harryho a Meghan. Ale tím nejlepším dárkem, jaký mohla dostat, byl fakt, že královna Alžběta II. a její manžel princ Filip byli konečně očkováni proti koronaviru.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky