Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Princ William je zklamaný seriálem Koruna. Vrhá špatné světlo na jeho rodiče

Princ William
Princ William
Zdroj: profimedia

Seriál streamovací platformy Netflix The Crown (Koruna) se mezi diváky stal hitem. Mezi členy královské rodiny, z jejíž příběhů vychází, ale tolik populární rozhodně není. Princ William podle všeho není nadšený ze setkání s herci, kteří v seriálu ztvárnili jeho rodiče. Ti se s největší pravděpodobností objeví na předávání cen BAFTA, jejíž prezidentem je právě princ William. 

Streamovací gigant Netflix slaví se seriály z vlastní produkce velké úspěchy. A výjimkou není ani seriál The Crown (Koruna), který je inspirován příběhy britské královské rodiny. To však není po chuti mnoha členům monarchie, neboť se obávají, že mladší generace příběhy vyobrazené v seriálu přijme jako demonstraci toho, co se v britské královské rodině skutečně stalo. 

Zatím poslední, čtvrtá, série seriálu se zaměřuje především na vztah mezi princeznou Dianou a princem Charlesem. Podle informací webu Express se nechal zdroj blízký královské rodině slyšet, že princ William, syn princezny Diany a prince Charlese, doslova zuří kvůli tomu, že Netflix využil manželství jeho rodičů za účelem vydělání peněz. 

Princ Harry a princ William

Navzdory tomu je však velmi pravděpodobné, že se herci ze seriálu dočkají nominací na udělení filmových cen BAFTA. Diváci předvídají úspěch hlavně herečce Emmě Corrin, která brilantně ztvárnila princeznu Dianu.

Princ William, jakožto prezident předávání cen, se tak velmi patrně setká s představiteli svých rodičů. Jaké setkání bude, ukáže až čas. Jasné ovšem je, že William se seriálem rozhodně nijak nesympatizuje. 

Emma Corrin jako princezna Diana

Svůj názor na seriál vyjádřil už v únoru letošního roku při udílení cen BAFTA. „Musím přiznat, že nevím, jestli mám být pyšný, nebo mírně zaskočený z počtu vítězů cen za poslední dekádu, kteří ztvárňovali členy mojí vlastní rodiny,” nechal se podle webu Express před několika měsíci slyšet. V té době mluvil hlavně o herečce Olivii Colman, která ve třetí a čtvrté řadě seriálu ztvárnila samu královnu Alžbětu II.

Z názoru královské rodiny, který je stále nejasný, není nadšená ani představitelka princezny Diany, Emma Corrin. „Snažím se nemyslet na to, jestli na to lidé koukají, nebo ne. Nemůžete to nijak ovlivnit a když začnete přemýšlet nad tím, že to dost možná sledují členové monarchie, okamžitě vám v hlavě vyskočí otázka: ‘Co si asi tak myslí…’. A je to dost stresující,” odpovídala představitelka princezny Diany na otázku, zda někde přemýšlí nad tím, že budou její výkon hodnotit sami členové britské královské rodiny. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky