Král Karel III. se nestačí divit. V australské reality show I’m A Celebrity… Get Me Out Of Here, ve které známé osobnosti podstupují nejrůznější úkoly v nebezpečné džungli, se totiž nyní objevuje Mike Tindall, manžel Zary Phillips, která je dcerou královy sestry, princezny Anne. A radostí do stropu neskáčí ani princ William a Kate Middleton. Podle webu Daily Mail rodině vadí, že se Mike ani krále nezeptal, zda může v show účinkovat, a proti srsti jim je i jeho vystupování.

Smutek i pohoršení

Mike Tindall si okamžitě získal mnoho fanoušků. Na nic si totiž nehraje a rád otevřeně hovoří o svém manželství se Zarou. Zbytek britské královské rodiny si ale spíše ťuká na čelo. Jak totiž uvedla spisovatelka Angela Levin, která se už léta o britskou královskou rodinu zajímá, Mike svým chováním poškozuje jméno monarchie. Podle Angely Levin jeho účast v show nejvíce vadí princi Williamovi a jeho manželce Kate Middleton. Ti jsou prý velmi naštvaní a smutní zároveň.

Nehlídá si, co říká

Zdaleka jim ovšem nevadí pouze to, že Mike v reality show vystupuje. Mnohem horší jsou totiž věci, které v ní říká. Mike se například před kamerami rozpovídal o tom, jak vypadalo jeho první rande se Zarou. „Na první schůzce jsme šli na oběd. A docela jsme se opili. Pak jsme si uvědomili, že se vlastně oba rádi zlijeme pod obraz. To byl dobrý začátek,” smál se v show Mike. Zbytek královské rodiny se u televizních obrazovek zcela jistě za břicho nepopadal.

Proč přesně se Mike rozhodl v show vystoupit, není jasné. Možná za tím ale stojí šestimístný honorář, který mu televizní stanice nabídla. Otázkou zůstává, zda mu to stálo za naštvání celé monarchie.

Související články