Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Princ William a Kate zuří: Jejich příbuzný v reality show říká, co nemá

Princ William a vévodkyně Kate
Princ William a vévodkyně Kate
Zdroj: Profimedia
Princ William a vévodkyně Kate

Zatímco diváci australské reality show I’m A Celebrity… Get Me Out Of Here si zamilovali Mikea Tindalla, manžela sestřenice prince Williama, pro jeho smysl pro humor a bezprostřednost, sama britská královská rodina z jeho účasti v show radost nemá. A to proto, že si možná otevírá pusu víc, než by měl. 

Král Karel III. se nestačí divit. V australské reality show I’m A Celebrity… Get Me Out Of Here, ve které známé osobnosti podstupují nejrůznější úkoly v nebezpečné džungli, se totiž nyní objevuje Mike Tindall, manžel Zary Phillips, která je dcerou královy sestry, princezny Anne. A radostí do stropu neskáčí ani princ William a Kate Middleton. Podle webu Daily Mail rodině vadí, že se Mike ani krále nezeptal, zda může v show účinkovat, a proti srsti jim je i jeho vystupování. 

Smutek i pohoršení

Mike Tindall si okamžitě získal mnoho fanoušků. Na nic si totiž nehraje a rád otevřeně hovoří o svém manželství se Zarou. Zbytek britské královské rodiny si ale spíše ťuká na čelo. Jak totiž uvedla spisovatelka Angela Levin, která se už léta o britskou královskou rodinu zajímá, Mike svým chováním poškozuje jméno monarchie. Podle Angely Levin jeho účast v show nejvíce vadí princi Williamovi a jeho manželce Kate Middleton. Ti jsou prý velmi naštvaní a smutní zároveň. 

Nehlídá si, co říká

Zdaleka jim ovšem nevadí pouze to, že Mike v reality show vystupuje. Mnohem horší jsou totiž věci, které v ní říká. Mike se například před kamerami rozpovídal o tom, jak vypadalo jeho první rande se Zarou. „Na první schůzce jsme šli na oběd. A docela jsme se opili. Pak jsme si uvědomili, že se vlastně oba rádi zlijeme pod obraz. To byl dobrý začátek,” smál se v show Mike. Zbytek královské rodiny se u televizních obrazovek zcela jistě za břicho nepopadal. 

Proč přesně se Mike rozhodl v show vystoupit, není jasné. Možná za tím ale stojí šestimístný honorář, který mu televizní stanice nabídla. Otázkou zůstává, zda mu to stálo za naštvání celé monarchie. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky