Princ William a Kate Middleton si snaží užívat život plnými doušky, ne vždy jim to ale jde na jedničku. Už několik let je totiž trápí zvěsti o tom, že je prý William své manželce nevěrný. Tu měl podle španělského webu marca.com podvádět s britskou modelkou Rose Hanbury. S tou údajně dokonce strávil i letošní den svatého Valentýna. Podle manželského páru jde ale o holý nesmysl.

Chtěli se bránit oficiálně

Kate a William nikdy veřejně neadresují soukromé problémy, a tak ani zvěsti o nevěře nebyly výjimkou. Rozhodně se o nich ale baví doma a také se svými blízkými. A rozhodně nechtěli celou záležitost nechat jen tak. Jak uvádí Cosmopolitan, ze zpráv nebyla nadšená ani sama Rose Hanbury a její manžel.

„Obě strany zvažovali podání žaloby, ale protože bylo na první pohled zřejmé, že jde o výmysly, rozhodli se to zkrátka ignorovat. Tyhle bolestivé drby jsou zkrátka nepravdivé,” nechal se před časem slyšet královský reportér Richard Kay.

Konec přátelství

O tom, že měl být William Kate nevěrný právě s Rose Hanbury, se mluvilo i psalo už zhruba před dvěma lety. Tehdy si totiž mnozí začali všímat toho, že Rose a Kate, dříve velké kamarádky, spolu najednou přestaly trávit čas. A tak si pravděpodobně mnozí domysleli, že za tím musí stát románek Rose s princem Williamem.

Nikdy ovšem nebylo nijak potvrzeno, že by Kate a Rose přestaly být přítelkyněmi. Stejně tak ani to, že by byla Rose milenkou prince Williama. Zprávy zřejmě poprvé vyšly z úst těch, kteří se snaží dokonalý královský pár rozeštvat.

Související články