Dnes už usedlí princové Harry a William se kdysi uměli pořádně odvázat. Během mladistvých let kašlali na královský protokol a chtěli se bavit a užívat si. Jakožto členové britské královské rodiny ale pochopitelně vyhledávali podniky, ve kterých měli naprosté soukromí. A tak se jejich útočištěm podle webu Daily Mail pravidelně stával proslulý londýnský klub Boujis. Do něj totiž neměl přístup jen tak někdo. Klub byl přístupný exkluzivně jen movitým a slavným osobnostem.

Paris Hilton i Rihanna

V klubu tak princové měli své čestné místo a pravidelně seděli u jednoho a toho samého stolu. Vždy byli obklopení svými přáteli a také krásnými dívkami. Mezi nimi už tenkrát nechyběly Kate Middleton a její sestra Pippa. Zároveň do klubu chodívaly hvězdy jako Cameron Diaz, Paris Hilton, Will Smith, Lady Gaga anebo Rihanna.

Klub byl velmi oblíbený i přesto, že v něm byl jen maličký taneční parket. Pravděpodobně ale všem stačilo sedět u stolu, povídat si s dalšími prominenty a popíjet u toho v Boujis proslulý drink s názvem Crack Baby. Ten byl míchaný z vodky, šampaňského, malinového likéru a marakuji.

Konec jedné éry

V roce 2014 ale musel klub zavřít kvůli porušení licenčních podmínek. A tak si musely hvězdy najít jiné místo. Nyní ale Boujis zažívá velký návrat. Jak totiž uvádí zmíněná redakce, klub se připravuje na znovuotevření. Otázkou ale zůstává, zda se mu podaří oprášit dávnou slávu. A možná se do něj i princové znovu podívají, aby mohli alespoň pro jednou zavzpomínat na časy, kdy nemuseli řešit žádné problémy.

Související články