Vztahy prince Harryho a jeho ženy Meghan se zbytkem britské královské rodiny jsou již delší dobu na bodu mrazu. Jsou ale natolik pošramocené, že by Harry a Meghan byli schopni zatajit zbytku královské rodiny narození svojí dcery? Internetem se šíří informace, že královna neměla nejmenší tušení, že se její pravnučka narodila, a zjistila to až ve chvíli, kdy se o novince dozvěděl i zbytek světa. Jak ale uvádí web Elle s odkazem na Telegraph, jde o holý nesmysl.

Byla jednou z prvních

Zdroj blízký Harrymu a Meghan se nechal slyšet, že manželé dali královně vědět o narození malé Lilibet jako jedné z prvních. Tuto informaci dokonce potvrdil sám Buckinghamský palác. Stejně tak královna dopředu věděla, že má její vnuk v plánu pojmenovat dceru po ní. Jméno Lilibet totiž vychází z přezdívky, kterou v dětství dostala od rodičů sama královna.

Po oficiálním oznámení narození Lilibet palác Harrymu a Meghan rovněž veřejnou cestou poblahopřál. „Gratulujeme vévodovi a vévodkyni ze Sussexu k narození Lilibet Diany. Královna, princ z Walesu a vévodkyně z Cornwallu a vévoda a vévodkyně z Cambridge jsou novinkou nadšeni,“ stojí v prohlášení zveřejněném na Instagramu britské královské rodiny.

Harryho vztah s babičkou je vřelý

Přestože Harry a Meghan královnu v rozhovorech, které poskytli, zcela jistě hluboce ranili, prozradili, že si s ní jsou stále velmi blízcí. „Za poslední rok jsem mluvil s babičkou více než kdy předtím. Máme spolu velmi dobrý vztah a chápeme se. Chovám k ní hluboký respekt,“ svěřil se Harry v březnu letošního roku v rozhovoru s Oprah.

„Královna se ke mně vždy chovala krásně. Vždy jsem byla velmi ráda v její společnosti,“ uvedla Meghan. Pomůže jejich novorozená dcera se slepováním rozbitých rodinných vztahů?