Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Prolhaní princ Harry a Meghan? Bývalí zaměstnanci manželů chtějí konečně mluvit

Princ Harry a Meghan Markle
Princ Harry a Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Princ Harry a Meghan Markle

Rozzlobení bývalí zaměstnanci, kteří pro prince Harryho a jeho ženu Meghan pracovali ještě v dobách, kdy byli vévoda a vévodkyně součástí britské královské rodiny, už nechtějí mlčet. Doufají, že po publikování Harryho autobiografické knihy budou moci konečně bez následků mluvit. Hovořit chtějí hlavně o šikaně.

Nad princem Harrym a Meghan Markle se opět stahují mračna. Krátce předtím, než bylo odvysíláno jejich interview s Oprah, se na veřejnost dostal dopis, který adresoval zaměstnanec Harryho a Meghan Jason Knauf tajemníkovi prince Williama. V něm uváděl, že se Meghan opakovaně dopouští šikany svých zaměstnanců, její chování podle něj bylo naprosto nepřijatelné. Uniklou korespondenci tehdy Meghan označila za vypočítavou kampaň proti její osobě. Bývalí zaměstnanci se k události nemohli vyjádřit, neboť jsou vázáni různými ustanoveními o důvěrnosti včetně zákona o oficiálních tajemstvích. To by se ale mohlo brzy změnit. 

Chtějí mluvit

Podle webu Daily Mail bývalí zaměstnanci prince Harryho a Meghan netrpělivě vyčkávají na vydání Harryho autobiografické knihy, o jejímž vzniku vévoda ze Sussexu před časem informoval. Domnívají se totiž, že s její publikací jim bude konečně umožněno mluvit. „Možná jim bude udělena výjimka, aby se bránili proti různým tvrzením, která považují za nepřesná či nepravdivá,“ nechal se slyšet nejmenovaný zdroj pro Daily Mail. „Anebo by se mohlo přimhouřit oko nad tím, kdyby ti zaměstnanci řekli svou verzi příběhu prostřednictvím svých příbuzných či přátel,“ dodal ještě zdroj.

Šílená tajemství

Podle zmíněného webu bývalý personál Harryho a Meghan drží v rukou klíč k odhalení nejrůznějších zážitků a tvrzení, ale i velkých tajemství britské královské rodiny. „Některá z těch tajemství jsou natolik velká, že by jednoznačně zrušila tu obětní stránku Harryho a Meghan, kterou manželé tak dlouho budovali,“ tvrdí zdroj. 

„Jde například o to, že někteří zaměstnanci moc dobře věděli, že Harry a Meghan plánují nejrůznější komerční spolupráce, když stále ještě byli součástí britské královské rodiny. A takhle si dláždili cestičku k milionům dolarů dávno předtím, než Británii opustili,“ dodal ještě člověk, který si nepřál být jmenován. 

Až čas ukáže, jak se bude situace vyvíjet. Je ale jasné, že by se princ Harry a Meghan měli mít na pozoru. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky