Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Smíření Princů Harryho a Williama. Vánoce vnesly klid do královské rodiny

Princ William a princ Harry
Princ William a princ Harry
Zdroj: profimedia.cz

Dlouhou dobu to vypadalo, že se snad už nikdy nesmíří. Bratři princ William a princ Harry řešili nejrůznější spory, které s největší pravděpodobností pramenily z Harryho manželství s Meghan. Dnes to však vypadá, že k sobě dost možná brzy zase najdou cestu!

Dlouhé roky se spekuluje o vztazích mezi princem Wiliamem a princem Harrym, které byly dle všeho velmi napjaté. V nedávné době se ještě Ingrid Seward, editorka královského magazínu Majesty Magazine, nechala pro web Daily Mail slyšet, že jediné, co by podle ní mohlo svést bratry opět dohromady, by byla jen ošklivá tragédie. 

Nakonec to však vypadá, že si k sobě bratři dost možná najdou cesty i bez tragických okolních vlivů. Jak píše web Aha!, princ Harry a Meghan byli údajně spatřeni, jak nakupují dárky v exkluzivním butiku poblíž Santa Barbary. Dárky pak měli manželé zaslat do Anglie, aby na Vánoce udělali radost rodině prince Williama. 

Princ Harry a princ William Princ Harry a princ William Zdroj: profimedia.cz

Stejně tak se hovoří o tom, že měla Meghan prý vlastnoručně vytvořit pro svou neteř a dva synovce, tedy děti prince Williama a Kate, speciální vánoční přáníčko. 

Ani princ William a Kate na své příbuzné žijící v Americe nezapomněli a Harrymu, Meghan a jejich synovi Archiemu rovněž zaslali několik dárků. Tak tvrdí spisovatel Andrew Morton, který publikoval celou řadu biografií celebrit a královských osobností. Podle něj chce dokonce Harry během svátků se svým bratrem mluvit. Že by se konečně blýskalo na usmíření?

Princ Harry a princ William Princ Harry a princ William Zdroj: profimedia.cz

Je více než jasné, že jejich usmíření by neuvítala jen veřejnost, ale hlavně celá britská královská rodina. Autor knihy Battle of Brothers (Souboj bratrů) Robert Lacey se zároveň nechal slyšet, že by lidé byli rádi, kdyby princ Harry svému bratrovi pomáhal s královskými povinnostmi, až na ně jednoho dne dojde. 

V říjnu minulého roku se nechal princ Harry pro televizní stanici ITV slyšet, že jsou s bratrem oba na odlišných cestách, avšak stále Williama hluboce miluje. Jak to tedy celé dopadne, ukáže až čas. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU