Princ Harry vydává svou velmi očekávanou knihu Spare (Náhradník), ve které upřímně a bez servítek komentuje své dospívání, život za zdmi Buckinghamského paláce, soužití s Meghan i hádky se svým bratrem Williamem. Přestože mnozí netrpělivě čekali právě na to, co nového se dozví o monarchii, vévoda ze Sussexu spíše šokuje informacemi ze svého soukromí.

O panictví přišel za hospodou

Harry v knize píše, že o panictví přišel ve věku 17 let. O žádný romantický zážitek s něžnou dívkou ale rozhodně nešlo. Panictví totiž daroval starší ženě v poli za hospodou. „Měla moc ráda koně a chovala se ke mně jako k mladému hřebci. Rychlá jízda, po které mě plácla po zadku a poslala mě na milost,” šokoval princ. „Aby toho nebylo málo, stalo se to na zarostlém poli za rušnou hospodou,” pokračuje ve svých memoárech, z nichž části spatřily světlo světa podstatně dříve kvůli tomu, že kniha vyšla ve Španělsku s několikadenním předstihem oproti zbytku světa. Úryvek například sdílel i magazín Cosmopolitan.

Kromě toho se vévoda ze Sussexu také přiznal k tomu, jak experimentoval s drogami. Několikrát vyzkoušel kokain, kouřil marihuanu, a dokonce nepohrdnul ani halucinogenními houbičkami.

Omrzlý penis

Princ Harry popsal i své bizarní zranění, které se přivodil během své výpravy na severní pól. Z toho se vrátil právě včas na svatbu svého bratra, prince Williama, a Kate Middleton. V části světa, kde panují kruté mrazy, utrpěl omrzliny uší, tváří a také penisu. „Zatímco uši a tváře se hojili dobře, můj penis ne,” napsal zcela otevřeně Harry, který tak na svatbě svého bratra trpěl.

Kniha nabízí skutečně netradiční pohled do života člena britské královské rodiny a není divu, že je o ni obrovský zájem. Někteří si ale kladou otázku, zda toho vévoda ze Sussexu nevyzrazuje až zbytečně mnoho. Bez některých informací by se totiž mnozí zcela jistě obešli.

Související články