Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Princ Harry o ztrátě panictví i omrzlém penisu: Jeho kniha nepřestává udivovat

Princ Harry
Princ Harry
Zdroj: Profimedia
Princ Harry

Princ Harry se ve své knize Spare rozhodl odhalit skutečně mnoho. Nevěnuje se jen věcem souvisejícím s britskou královskou rodinou, ale také detailům ze svého osobního života. Čtenářům například odvyprávěl, jak přišel o panictví, a popsal bizarní poranění. 

Princ Harry vydává svou velmi očekávanou knihu Spare (Náhradník), ve které upřímně a bez servítek komentuje své dospívání, život za zdmi Buckinghamského paláce, soužití s Meghan i hádky se svým bratrem Williamem. Přestože mnozí netrpělivě čekali právě na to, co nového se dozví o monarchii, vévoda ze Sussexu spíše šokuje informacemi ze svého soukromí. 

O panictví přišel za hospodou

Harry v knize píše, že o panictví přišel ve věku 17 let. O žádný romantický zážitek s něžnou dívkou ale rozhodně nešlo. Panictví totiž daroval starší ženě v poli za hospodou. „Měla moc ráda koně a chovala se ke mně jako k mladému hřebci. Rychlá jízda, po které mě plácla po zadku a poslala mě na milost,” šokoval princ. „Aby toho nebylo málo, stalo se to na zarostlém poli za rušnou hospodou,” pokračuje ve svých memoárech, z nichž části spatřily světlo světa podstatně dříve kvůli tomu, že kniha vyšla ve Španělsku s několikadenním předstihem oproti zbytku světa. Úryvek například sdílel i magazín Cosmopolitan

Kromě toho se vévoda ze Sussexu také přiznal k tomu, jak experimentoval s drogami. Několikrát vyzkoušel kokain, kouřil marihuanu, a dokonce nepohrdnul ani halucinogenními houbičkami. 

Omrzlý penis

Princ Harry popsal i své bizarní zranění, které se přivodil během své výpravy na severní pól. Z toho se vrátil právě včas na svatbu svého bratra, prince Williama, a Kate Middleton. V části světa, kde panují kruté mrazy, utrpěl omrzliny uší, tváří a také penisu. „Zatímco uši a tváře se hojili dobře, můj penis ne,” napsal zcela otevřeně Harry, který tak na svatbě svého bratra trpěl. 

Kniha nabízí skutečně netradiční pohled do života člena britské královské rodiny a není divu, že je o ni obrovský zájem. Někteří si ale kladou otázku, zda toho vévoda ze Sussexu nevyzrazuje až zbytečně mnoho. Bez některých informací by se totiž mnozí zcela jistě obešli. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky