Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ponížení v přímém přenosu: Meghan a prince Harryho diváci vypískali

Princ Harry a Meghan
Princ Harry a Meghan
Zdroj: Profimedia
Princ Harry a Meghan

Stejně tak, jako nemůže britská monarchie odpustit Harrymu a Meghan jejich nechvalně známé interview s Oprah, v sobě nemohou najít pochopení ani někteří z příznivců královské rodiny z řad veřejnosti. O tom, že je mezi lidmi stále značná část těch, kteří vévodu a vévodkyni ze Sussexu nemohou vystát, se mohla dvojice přesvědčit během letošního předávání National Television Awards. Když se totiž manželé objevili na obrazovce, lidé je vypískali. 

Ve čtvrtek 9. září proběhlo ve Velké Británií předávání národních televizních cen, během kterého se hovořilo také o nejzásadnějších televizních okamžicích posledního roku. Mezi těmi pochopitelně nechyběl úryvek z rozhovoru prince Harryho a Meghan Markle s moderátorkou Oprah, který byl odvysílán v březnu letošního roku. Manželé v něm otevřeně hovořili o tom, co je vedlo k opuštění britské monarchie, a servítky si rozhodně nebrali. Mnozí jim jejich výpověď nevěří a jejich slova označují jen za útok na královskou rodinu. Antipatie ze strany veřejnosti vůči Harrymu a Meghan byla okamžitě poznat. Jakmile se totiž ukázka z interview během předávání televizních cen objevila na obrazovce, z publika se ozýval hlasitý pískot a bučení. 

Televize reakci publika ztišila

Jak informoval web Daily Mail, televizní stanice ITV negativní reakci diváků na Harryho a Meghan ztlumila. Lidé doma u obrazovek ji tak slyšet nemohli. Přímo v sále však byly pískot a bučení podle přítomných nepřeslechnutelné. „Jakmile se Harry a Meghan objevili na plátně, všichni okamžitě začali hlasitě pokřikovat, jako by právě viděli ty největší padouchy,” nechal se slyšet nejmenovaný zdroj, který během konání seděl v publiku. Harry a Meghan naštěstí nebyli na události přítomni. Je však jasné, že se k nim zprávy o reakcích publika na jejich osoby rozhodně donesly. 

Interview všem vyrazilo dech

Ještě předtím, než bylo interview manželů odvysíláno, bylo jasné, že v něm dojde k jistým odhalením. Na to, co přišlo, ale nebyl připravený asi nikdo. Meghan hovořila o tom, že ji život za zdmi paláce přiváděl k myšlenkám na sebevraždu, promlouvala o momentu, kdy ji měla vévodkyně Kate dovést k slzám, a společně s manželem dokonce označili britskou královskou rodinu za rasistickou, neboť v ní údajně panovaly obavy o barvu pleti tehdy ještě nenarozeného Archieho. Princ Harry zase například tvrdil, že jej otec odstřihl od financí, když se s Meghan rozhodli opustit monarchii. Padala zkrátka drsná slova, přes která se mnozí dodnes nepřenesli. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky