Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Princ Harry a Meghan se dmou pýchou, co se jim povedlo po opuštění monarchie?

Princ Harry a Meghan Markle
Princ Harry a Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Princ Harry a Meghan Markle

Od doby, kdy se princ Harry a Meghan Markle rozhodli opustit britskou královskou rodinu, uplynul víc než rok. Odstoupením z monarchie si vévoda a vévodkyně ze Sussexu zadělali na několik problémů, a tak často vyvstávala otázka nad tím, zda svého markantního kroku nelitují. Jak to ale vypadá, mají se lépe než kdy dříve. 

Když princ Harry a jeho manželka Meghan na začátku loňského roku oznámili, že se vzdávají královských povinností a stěhují se ze sychravé Británie do Spojených států, veřejnost zůstala v šoku. Nikdo tenkrát nevěděl, co bude dál. Mnozí dokonce předpovídali, že bude dvojice nakonec svého rozhodnutí litovat. Přišli totiž o příjmy z královského fondu a zároveň se k nim velká část veřejnosti otočila zády. Po více než roce se pak ukázala skutečná pravda. 

Náročný rok přinesl mnohá pozitiva

Jak uvádí nově doplněná vrze knihy Finding Freedom (Cesta za svobodou) autorů Omida Scobieho a Carolyn Durand, princ Harry a vévodkyně Meghan jsou šťastnější než kdy dřív. „Jakkoliv náročný poslední rok byl, zdroj blízký královskému páru tvrdí, že ani Harry, ani Meghan nemají jakékoliv výčitky z rozhodnutí, které učinili,” píše se v knize, kterou citoval web Town&Country.

Kniha zároveň uvádí, že je Meghan nesmírně pyšná na to, co společně se svým manželem během posledních několika měsíců dokázala. Jen sama dokázala napsat a publikovat knihu pro děti, angažovat se v několika charitativních projektech a mnohem více. 

Udělali dobře

Přátelé Meghan rovněž prohlásili, že jsou na vévodkyni a její úspěchy nesmírně hrdí. Harry s Meghan sice po odchodu z britské monarchie sice přišli o peníze z královského fondu, ale dokázali, že si zvládnou hravě vydělat peníze vlastní. 

Všechno, co vévoda a vévodkyně ze Sussexu dokázali, jen poukazuje na to, že vzdání se svých královských povinností bylo dost možná tou nejlepší možnou volbou, jakou mohli manželé učinit. Tento krok prospěl nejen jejich rodině, ale i celému světu, kterému se Harry a Meghan snaží prostřednictvím mnoha projektů pomáhat. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU