Princ Harry a Meghan Markle se snaží napravit svou reputaci a jejich budoucnost momentálně nevypadá nijak zářně. S dvojicí rozvázala několikamilionovou smlouvu streamovací společnost Spotify a v ohrožení je taktéž jejich lukrativní smlouva se společností Netflix. K tomu všemu budou s největší pravděpodobností podle webu Newsweek čelit také žalobě.

Zneužili její video

Po několika měsících od odvysílání dokumentu s prostým názvem Harry & Meghan se ozvala youtuberka Shallon Lester, podle které ji dvojici sprostě využila. Do dokumentu totiž zakomponovala úryvek z jednoho jejího videa, ve kterém Lester mluví o tom, jak „Meghan odtrhla Harryho od jeho rodiny”.

Podle youtuberky byl ale úryvek naprosto vytržený z kontextu a dvojice se jím jen snažila ukázat, jak špatně o nich všichni mluví. Youtuberka, která má na svém profilu více než 350 tisíc odběratelů, nyní zvažuje právní kroky.

Smolné období

Harry a Meghan si momentálně neví rady a zdá se, že se k nim celý svět obrací zády. Dokonce jim nevyšel ani jejich sen být nominovaní za svůj dokument na cenu Emmy. Oba si totiž od svého dílka hodně slibovali a počítali s tím, že pokud jej akademie alespoň nominuje na cenu, přidá to jejim slovům, která zazněla v dokumentu, větší váhu. Jenže to se nestalo. Podle webu Mirror jsou tak princ Harry a Meghan ještě více naštvaní a zničení. Snad už se jim brzy podaří překonat smolné období a budou se moci vrátit na výsluní.

Související články