Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Princ Harry a Meghan Markle sklízí úspěch: Z jejich návštěvy Evropy lidé šílí

Princ Harry a Meghan Markle
Princ Harry a Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Princ Harry a Meghan Markle

Vůbec poprvé, co se vzdali svých královských povinností a odstěhovali se z Británie do Spojených států, se princ Harry a Meghan Markle znovu podívali do Evropy. Při své cestě do Nizozemska se dokonce na tajno zastavili za královnou Alžbětou II. Přestože dvojice v posledních letech čelí velké kritice z řad mnoha fanoušků britské královské rodiny, v Nizozemí je lid přijal více než vřele. 

Princi Harrymu a jeho manželce Meghan Markle mnozí nemohou přijít na jméno a nedokáží jim odpustit, nakolik zkritizovali britskou královskou rodinu ve své naprosto otevřené zpovědi v pořadu moderátorky Oprah. Stále ale existuje obrovský počet těch, kteří dvojici fandí a v jejich krocích je zcela podporují. O tom se ostatně vévoda a vévodkyně mohli přesvědčit při své návštěvě Nizozemska, kam dorazili, aby se zúčastnili her Invictus Games. 

Jásot, údiv a potlesk

Ihned, co se na události princ Harry a jeho manželka objevili, všichni přítomní je přivítali potleskem. Někteří nadšením dokonce křičeli a bylo poznat, že jsou nesmírně rádi, že je vévoda a vévodkyně ze Sussexu poctili svou návštěvou.

A protože manželé už nejsou součástí britské královské rodiny a nepracují v jejích službách, nemusejí si řídit nejrůznějšími pravidly. Fanouškům tak jejich nadšení mohli se vším všudy vrátit. Na všechny strany mávali, hýřili úsměvy, a dokonce i několik z přítomných objali. Právě to ale nepsané královské pravidlo zakazuje. 

Předali královniny vzkazy

Invictus Games je mezinárodní sportovní událostí, v níž soutěží lidé z řad vojáků, kteří během výkonu své služby utrpěli nejrůznější zranění, jež zásadně ovlivnilo jejich život. Mezi týmy byl i jeden z Velké Británie, pro který měla královna Alžběta II. několik vzkazů. Sama se události nemohla kvůli svému zdraví zúčastnit, a tak její slova hráčům přetlumočil její vnuk, který ji před několika dny osobně navštívil. „Bylo skvělé ji zase vidět. Jsem si jistý, že by sem ráda také jela, kdyby mohla,” uvedl pro BBC princ Harry.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky