Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Rozpory Harryho a Meghan Markle s monarchií stále trvají: Důkazem je nový snímek

Princ Harry, Meghan Markle, princ William, Kate Middleton
Princ Harry, Meghan Markle, princ William, Kate Middleton
Zdroj: Profimedia
Princ Harry, Meghan Markle, princ William, Kate Middleton

Dlouhou dobu se spekuluje o tom, jak se vyvíjí vztah prince Harryho a jeho bratra prince Williama. Od doby, kdy se totiž vévoda a vévodkyně ze Sussexu vzdali svých královských povinností a přestěhovali se do Spojených států, princ William nemůžeme přijít svému bratrovi na jméno. A že se jim stále nepodařilo najít smír, se ukázalo v příspěvku, prostřednictvím kterého William a jeho manželka Kate popřáli Harrymu k jeho 37. narozeninám. 

Princ William od svého bratra za posledních několik měsíců schytal hned několik ran. V první řadě šlo hlavně o Harryho a Meghanin odchod z britské monarchie a následné stěhování do Spojených států, největší poprask ovšem způsobilo interview vévody a vévodkyně ze Sussexu s moderátorkou Oprah, ve kterém dvojice otevřeně hovořila o důvodech jejich odchodu z královské rodiny a špínu přitom kydala snad na všechny strany. Přestože Harry přímo svého bratra nijak neočernil, Williama se rozhodně dotklo, jak hovořil o svých ostatních příbuzných. A jak se zdá, odpustit mu stále nedokáže. 

Zvláštní přání k narozeninám

Princ Harry a princ William se od té doby setkali pouze dvakrát – poprvé na pohřbu prince Philipa, podruhé pak během představení sochy jejich matky princezny Diany. Při obou událostech bylo jasné, že je mezi bratry velké napětí, hovořili spolu jen krátce a brzy se zase rozloučili. Veřejnost nerada vidí právě tyto dva rozhádané a přeje si, aby se co nejdříve usmířili. Jenže to se asi jen tak nestane. 

Z posledního příspěvku vévody a vévodkyně z Cambridge, který zveřejnili na svém Twitteru a ve kterém Harrymu popřáli k jeho 37. narozeninám, bylo patrné, že válka stále trvá. V posledních letech totiž manželé vždy na Harryho narozeniny zveřejňovali jeho a Williamovu společnou fotografii s gratulací. Letos ovšem publikovali jen snímek, na němž je Harry zachycen sám. Podle spisovatele a novináře Duncana Larcombe udělal letos William absolutní minimum, co se přání jeho bratrovi týče. Informoval o tom web Daily Mail

Jasný důkaz

Podle spisovatele jde o zcela do očí bijící indicii toho, že spolu bratři stále nemluví. „Narozeninová gratulace Kate a Williama slouží jako jasný důkaz toho, že led mezi bratry stále neroztál. Oni takřka jeho narozeniny ignorovali. Ten příspěvek, který zveřejnili, je nic. Ale aspoň nám ukazuje, jak daleko se vztahy za posledních 12 měsíců posunuly,” dodal ještě Larcombe. A má pravdu. Je vidět, kam se vztahy posunuly. A to nikam. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky