Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Harry a Meghan zveřejnili fotky malé Lilibet a prostředí, ve kterém vyrůstá

Princ Harry a Meghan Markle
Princ Harry a Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Princ Harry a Meghan Markle

Strach o pohodlí malé Lilibet nikdo rozhodně mít nemusí. Harry si konečně odvezl z nemocnice svou manželku Meghan a jejich novorozenou dceru Lilibet. Celá rodina včetně dvouletého Archieho tak je zase pohromadě ve svém luxusním sídle v Montecitu, kde má dcerka jistě i svůj vlastní pokojíček.

Princ Harry a Meghan Markle jsou štěstím bez sebe. V pátek 4. června se jim totiž narodila dcera Lilibet Diana, která dostala jméno jak po své prababičce, královně Alžbětě II., tak své babičce, princezně Dianě. Lilibet přišla na svět v nemocnici Santa Barbara Cottage Hospital, kde se cena hospitalizace může podle webu Daily Mail vyšplhat až téměř na 600 tisíc korun. Pyšní rodiče ale nedostatkem peněz rozhodně netrpí, a tak si mohli nákladné zařízení s přehledem dovolit. O tom ostatně svědčí i jejich honosné sídlo v Montecitu.

Dům jen pro privilegované

Jak je patrné z fotografií, které se na internetu objevily v době, kdy byl dům Harryho a Meghan stále ještě na prodej, jde o luxusní a honosné sídlo s obrovskou zahradou. Nachází se v něm devět ložnic a šestnáct koupelen, domácí kinosál, vinný sklep, herna. Na zahradě je pak dům pro hosty, bazén, vířivka, jezírko, tenisový kurt a velké dětské hřiště, kde si Archie a později i Lilibet určitě společně užijí spoustu zábavy. 

Dům si dvojice pořídila v roce 2020 bezmála za 15 milionů dolarů, tedy zhruba 360 milionů korun. Později jim ale podle všeho začaly docházet peníze, jak se manželé nechali slyšet v rozhovoru s Oprah, královská rodina jim po jejich odchodu z monarchie odmítla poskytovat jakoukoliv finanční podporu. I proto Harry a Meghan na konci roku 2020 uzavřeli multimilionovou smlouvu se streamovací službou Netflix, pro kterou mají tvořit různé pořady. 

Vztahy se zbytkem královské rodiny

Princ Harry a Meghan Markle se vloni v březnu rozhodli vzdát svých královských povinností a přestěhovali se do Spojených států. Tím britské královské rodině uštědřili pořádnou ránu. Když už se zdálo, že se bolístky začínají pomalu hojit, světlo světa spatřilo interview Harryho a Meghan s moderátorkou Oprah. V něm manželé velmi otevřeně hovořili o důvodech, které je vedly k odchodu z monarchie, a servítky si rozhodně nebrali. 

Od té doby jsou jejich vztahy s královskou rodinou ještě vypjatější. Mnoho lidí však doufá, že nedávné narození jejich dcery Lilibet přispěje k urovnání starých záležitostí. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky