Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vztah Harryho a Williama je téměř nenapravitelně zničený, tvrdí britská expertka

Princ William a princ Harry
Princ William a princ Harry
Zdroj: profimedia.cz

Princ William a princ Harry měli od dětství krásný bratrský vztah. V dospívání se však jejich vazby začaly měnit. Bratři si byli postupem času víc a víc cizí, až nakonec situace vygradovala poté, co se Harry a Meghan rozhodli vzdát svých královských povinností. Podle experta na královskou rodinu je jejich vztah natolik zničený, že by bratry svedla dohromady jen tragická událost. 

Vztah mezi princem Harrym a princem Williamem je dlouhodobě napjatý, podle experty na královskou rodinu Ingrid Seward je dokonce téměř nenapravitelný. Ingrid Seward je editorkou královského magazínu Majesty Magazine a britskou královskou rodinu sleduje již desítky let. Ingrid věří, že by pouto bratrů mohla obnovit jen tragická událost.

„Pochybuji o tom, že by to mezi nimi kdy mohlo být tak, jak tomu bylo kdysi. Myslím si, že jejich vztah je zničený,” nechala se podle webu Daily Mail slyšet Seward. „Možná kdyby se něco stalo vévodkyni Kate nebo Meghan, tak by byli kluci opět spolu. Ale ne, pokud jsou oba se svými manželkami a rodinami,” pokračovala ještě.

Princ Harry a princ William Princ Harry a princ William Zdroj: profimedia.cz

„Kdyby se stala nějaká ošklivá tragédie, tak by je to přivedlo opět k sobě, ale jinak si nemyslím, že by se jejich vztah mohl vůbec uzdravit. Ale to je jen jen můj názor a nemusím mít pravdu,” dodala ještě Ingrid. 

Autor knihy Battle of Brothers (Boj bratrů) Robert Lacey, se nechal slyšet, že si veřejnost přeje nějaký druh smíření mezi bratry. Vzhledem k tomu, že princ William bude jednou králem, lidé by byli rádi, kdyby měl po svém boku i svého bratra, který by mu s královskými povinnostmi mohl pomáhat. 

V současné době to na smíření ovšem rozhodně nevypadá. Expert na královskou rodinu tvrdí, že názor prince Williama na svého bratra a vévodkyni Kate je totožný s tím, jaký má i sama královsna Alžběta. „Nakonec vidíme královninu bezohlednost a odmítání vůči Harrymu a Meghan. To samé vidíme i u prince Williama,” řekl Lacey. 

V říjnu minulého roku se nechal princ Harry pro televizní stanici ITV slyšet, že jsou s bratrem oba na odlišných cestách, avšak stále Williama hluboce miluje. Žádné veřejné prohlášení ze strany Williama však dosud učiněno nebylo. Podle Laceyho se tak mělo už dávno stát. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU