Britská královská rodina v poslední době oslavuje jednu skvělou událost za druhou. Jen před několika málo dny totiž princezna Eugenie přivedla na svět svého prvního syna. Na den svatého Valentýna se pak o svou radost s širokou veřejností podělili princ Harry a Meghan. Na sociální síti totiž oznámili, že se jejich rodina zanedlouho rozroste o dalšího člena. Vévodkyně Meghan je totiž těhotná.

Královna slaví!

Těhotenství Meghan okamžitě sklidilo spoustu blahopřání, ke kterým se připojila i sama královna Alžběta II. „Její Veličenstvo, vévoda z Edinburghu, princ z Walesu a celá rodina jsou potěšeni a přejí Harrymu a Meghan hodně zdraví,“ napsal Buckinghamský palác ve svém vyjádření v neděli 14. února podle Us Weekly.

Stalo se tak jen pár hodin poté, co tiskový mluvčí dvojice radostnou novinku oznámil. „Můžeme potvrdit, že z Archieho bude velký bráška. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou z očekávání druhého potomka nadšeni,“ napsal. Dle informací webu Us Weekly se Meghan cítí skvěle, je šťastná a hlavně zdravá. Mezitím Harry se dme pýchou, že se stane otcem dalšího dítěte.

Vymodlené dítě

Již tak dost radostná novinka je o to šťastnější kvůli zdrcujícím událostem, které britskou královskou rodinu zasáhly v minulém roce. „Pocítila jsem náhlou ostrou křeč. Klesla jsem na zem, s Archiem v náručí, a broukala ukolébavku, abychom se oba uklidnili. Veselá melodie byla v ostrém kontrastu s mým pocitem, že něco není v pořádku. Věděla jsem, jak jsem svírala v náručí své prvorozené dítě, že ztrácím to druhé,“ vyjádřila se Meghan pro New York Times v loňském roce k tragickému momentu, kdy poznala, že v ní vyhasíná život jejího nenarozeného dítěte.

„Harry a Meghan prý vždy chtěli mít dvě děti – malého bratříčka či sestřičku pro Archieho. A teď se nadšeně připravují na příchod svého uzlíčku radosti,“ nechal se pro Us Weekly slyšet zdroj blízký rodině. „Je to skutečně splnění snu,“ dodal ještě. „Meghan otěhotněla ke konci minulého roku a miminko by se mělo narodit na konci jara,“ prozradil ještě blízký zdroj.

A jak by další potomek prince Harryho a vévodkyně Meghan dost možná mohl vypadat? Na to se podívejte v galerii.