Kate Middleton a princ William se každoročně drží své zaběhnuté tradice. Jakmile některé z jejich dětí oslaví narozeniny, vždy zveřejňují jejich aktuální portréty. Příznivci britské královské rodiny se pak pravidelně rozplývají nad tím, jak královské dětičky rostou. Tentokrát jim ale nově zveřejněná fotografie prince George naprosto vyrazila dech. Jeho podoba s jeho otcem je totiž až k neuvěření.

Od každého něco

„Krásné narozeniny, princi Georgi! Vypadá úplně jako jeho otec!” psali hojně fanoušci pod fotku, kterou princ William a Kate zveřejnili na sociálních sítích. „Krásný mladý muž, kterému leží celý svět u nohou. Vidím v něm hodně prince Williama, ale i Kate, něco od Michaela Middletona, Diany Spencer a také krále Karla,” uvedl ještě jeden z příznivců britské monarchie.

Malý George ale není jediný. Princi Williamovi se nesmírně podobá i jeho dcera princezna Charlotte. Když byla v roce 2020 během jejích narozenin zveřejněna její fotografie, lidé chvílemi nedokázali rozeznat, zda je na snímku Charlotte, nebo jde o dávný snímek prince Williama.

Jediný po mamince

A zatímco princ George a jeho sestra princezna Charlotte jsou spíše po tatínkovi, nejmladší princ Louis je pro změnu celá maminka. „Všichni vždycky říkají, že je Louis celá Kate. A sama Kate tyhle poznámky naprosto zbožňuje. Vždycky vtipkuje a říká, že je Louis jediným jejím dítětem, které skutečně vypadá jako ona,” prozradila se smíchem pro magazín People jedna z kamarádek princezny z Walesu.

Související články