Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nezvykle otevřený princ Charles: Zveřejnil fotku se synem a zalil jej chválou

Princ Charles a princ William
Princ Charles a princ William
Zdroj: Profimedia
Princ Charles a princ William

Princ Charles je světem vnímám jako člověk, který málokdy projevuje své emoce. Při návštěvách nejrůznějších veřejných míst působí velmi vážně a pro úsměv jde kolikrát opravdu daleko. Na nejnovějším snímku, který se objevil na sociálních sítích však vypadá šťastnější než kdy dřív. A co víc, radost s ním sdílí i jeho syn princ William. 

Zdá se, že princ William a jeho otec Charles k sobě mají po odchodu prince Harryho z monarchie i Velké Británie blíže než kdy dřív. Důkazem je unikátní fotografie, kterou na Instagramu zveřejnil Clarence House, na níž se princ Charles tiskne ke svému synovi Williamovi a oba se s velkými úsměvy dívají do fotoaparátu. Prostřednictvím příspěvku chtěl následník trůnu před širokou veřejností vyjádřit velkou podporu svému staršímu synovi a říct mu, že je na něj velmi pyšný kvůli jeho odhodlání zlepšit životní prostředí a také podílení se na udílení cen Earthshot Prize. Snímek mnohým příznivcům britské královské rodiny jistě zlepšil den. 

Fotografie se dotkla mnohých

Úchvatná fotografie zachycující nádherný vztah otce a syna přišla několik měsíců poté, co se nechal princ Harry v podcastu Armchair Expert slyšet, že se k němu jeho otec choval po většinu jeho života velmi chladně a chyběla mu od něj podpora. Sám princ Charles se na veřejnosti častokrát schovával za výraz vážného muže a se svými dvěma syny jen výjimečně fotografům pózoval v těsné blízkosti. O to větší radost příspěvek fanouškům britské monarchie udělal. „Nádherné! Je úžasné vidět, jak otec podporuje svého syna a naopak!” napsala pod fotografie nadšená uživatelka sociální sítě. A obdobných reakcí se objevily tisíce. 

Co na to princ Harry?

Od doby, kdy se princ Harry a jeho manželka Meghan rozhodli opustit britskou královskou rodinu a přestěhovali se z Velké Británie do Ameriky, nejsou jejich vztahy se zbytkem monarchie úplně příznivé. Zvláště pak pouto Harryho a jeho otce prince Charlese utrpělo obrovskou ránu, když se nechal vévoda ze Sussexu v interview s Oprah slyšet, že jej po odchodu z Anglie přestal jeho otec finančně podporovat, a dokonce mu přestal zvedat telefon. 

Sám princ Harry se dlouhodobě angažuje v nejrůznějších projektech snažících se o zlepšení životního prostřední, žádné chvály od otce se však nedočkal. Jak uvádí web news.com.au, podle některých by ze strany prince Charlese tak mohlo jít i o jistou provokaci. Pro prince Harryho tak situace musí být velmi těžká. 

Princ Charles zveřejnil nezvykle emotivní příspěvek:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky