Ne/jsem to já

První vlaštovku zveřejnila na svém účtu už ve 14 letech. V tu dobu ale její tělo procházelo velkými změnami. Nikkie se totiž narodila jako chlapec, ale na internetu od svého začátku vystupuje jako dívka. S hormonální léčbou díky podpoře své matky začala už v dětství, kdy se necítila ve své kůži. Vše se odehrávalo v Holandsku, kde jsou podobným experimentům už od útlého věku dětí naklonění. Díky tomu se u ní nikdy neprojevila puberta jako u jiných chlapců a neprošla s ní spojenými fyzickými proměnami. Nemutovala, nevyrašily jí chloupky na hrudníku, její tělo zůstalo ženské a jemné. Jediné, co nešlo ovlivnit, byla výška. Nakonec se její růst zastavil na 190 centimentrech a v davu lidí je opravdu nepřehlédnutelná.

Díky, mami!

Ve svém posledním videu, které nazvala jednoduše I´m comming out, mnohokrát zmínila svou matku. Právě díky ní je dnes krásná, svá, úspěšná a odhodlaná. Podpořila dceru i tím, když se svěřila, že nikdy po chlapci netoužila a celé těhotenství doufala, že se jí narodí holčička. Touha jejího syna po přeměně v ženu pro ni byla jako splnění dávného snu. Nemalé díky bylo směřováno i k Dylanovi, který je Nikkie blízký, ale ve videu nedostal tolik prostoru, aby se o něm fanoušci dozvěděli víc. Slavná youtuberka ale po úspěchu s comming outem jistě brzy odhalí další zajímavost ze svého života.

Pozor na ně

Nikdo neměl ani nejmenší tušení, čím si Nikkie prošla. Díky proměně započaté už v dětském věku vystupovala většinu života jako dívka. Přesto si ji vrstevníci a kamarádi pamatují v jejím původním těle a nyní se kdosi snížil k výhružkám a vydírání. Nikkie se k tomuto počínání postavila čelem a svůj příběh sdílela se světem. Zlodějům slávy a příživníkům na jejím jménu vypálila rybník a před fanoušky odhalila svou pravou tvář. Hrdě se postavila k tomu, čím je a radí to i ostatním. "Buďte tím, kým opravdu chcete být!" znělo jako poselství jejím odhalením.