Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Příběh Pepy a Ornelly Koktových: Kdysi měli tajné hnízdečko lásky v Pařížské

Ornella Koktová a Josef Kokta
Ornella Koktová a Josef Kokta
Zdroj: Profimedia
Ornella Koktová a Josef Kokta

Je to už jedenáct let, co podnikatel Josef Kokta napsal tehdy devatenáctileté studentce Ornelle Štikové na Facebook. Dlouho si pak psali, než se sešli a zjistili, že je jim spolu i přes velký věkový rozdíl dobře. Od té doby jsou spolu. Nejdřív tajně, nyní už nějaký ten pátek oficiálně. Aby také ne, mají spolu tři děti!

Když se v roce 2011 dostal na veřejnost nemanželský poměr zkrachovalého podnikatele Josefa Kokty a mladičké zbohatlické dcerky Ornelly Koktové, nikdo nedával vztahu velkou šanci. I tehdejší Josefova manželka Gábina Partyšová nejprve očekávala, že se její muž vyřádí a vrátí se k rodině. To se ale nekonalo!

Josef s Ornellou se scházeli dál. Tajná dostaveníčka si dávali v Pařížské ulici, kde měli hnízdečko lásky. Pepův byt byl tak místem, kde podváděl svou manželku, která na něj čekala doma se synem Kristiánem. Kokta jí navíc tvrdil, že byt je na prodej a on do něj chodí se zájemci o koupi.

Po několika měsících se milenci rozhodli dokonce vyrazit do společnosti. Gábina stále vše zlehčovala a Ornelle se vysmívala. Nakonec ale i ona prozřela. Konkrétně v létě roku 2012 na filmovém festivalu Karlovy Vary, kde se setkala se svou sokyní tváří v tvář. Kokta tam sice tenkrát ještě byl se svou manželkou, ale že patří k Ornelle, už bylo dokonale jasné.

Partyšová si nejdřív myslela, že se manžel uklidní

O pár měsíců později se dokonce provalilo, že ji právě na filmovém festivalu přivedl do jiného stavu. To už bylo moc i na Gábinu, která požádala o rozvod a tím Koktovi otevřela dveře do nového vztahu s mladinkou dívkou. Josef sice zpočátku popíral, že by bylo dítě jeho, nakonec ale začal se Štikovou žít a k otcovství se přiznal.

15. března 2013 se jim narodil syn Quentin. Ten jim sice zpočátku dával zabrat, jelikož byla Ornella opravdu velmi mladá, ale nakonec si na to být rodiči zvykli a začalo se jim ve výchově dařit. Až na stravu. Pepa sám není žádný střízlík, ale Quentin měl již od dětského věku silnou nadváhu a Ornella to zpočátku odmítala řešit. Nakonec ale chlapec skončil v odtučňovací léčebně. 

Ornella dohnala Koktu potřetí před oltář

V lednu roku 2016 vnadná blondýnka z pochybné rodiny dostala Josefa potřetí před oltář. Od té doby došlo v jejich vztahu k dalším změnám. Natočili reality show Štiky, kde nechali nahlédnout pod pokličku života celé rodiny Štikových, což byl jeden velký přůšvih. I když Kokta vyzněl ještě z celé rodiny nejlépe, nejeden jeho kamarád se mu vysmál, kam se to přiženil.

Pepa si z toho ale nic nedělal a Ornelle udělal další dítě. V roce 2020 se jim narodil další syn, Sven. Tím si rodiče mysleli, že s plozením dětí skončili. Ornella si však přála ještě holčičku, i když asi ne tak brzy po Svenovi. Otěhotněla totiž pouhé tři měsíce po porodu. Nakonec se jí narodila holčička Lilianne. 

Po porodu čekalo na Ornellu několik velkých zdravotních komplikací a operací, kdy mohla klidně umřít. Josef se tehdy zachoval jako opravdový muž a o všechny tři děti se zvládl postarat. Ornella se dmula pýchou, jak skvěle si vybrala a tvrdila, že Pepu miluje ještě víc než na začátku vztahu.

Zdroje: Blesk, iDnes

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky