Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Naštvaný Trump a prezident Biden: Máme pro vás galerii nejlepších vtipů!

Takhle se před živým vysílání líčí Trump
Takhle se před živým vysílání líčí Trump
Zdroj: profimedia
Takhle se před živým vysílání líčí Trump

Donald Trump se nejspíš do Bílého domu podruhé nedostane! Excentrický prezident USA zůstal o pár kroků za svým soupeřem Joem Bidenem a tak bude muset svou funkci potupně opustit. V jistých směrech až groteskní situace je ale skvělou půdou pro tvorbu vtipů, my jsme pro vás vybrali ty nejlepší z nich!

Donald Trump a Joe Biden bojovali skutečně "na krev" a do poslední chvíle nebylo jasné, kdo z nich nakonec ve volbách zvítězí.

Biden však podle aktuálních informací získal nad Trumpem převahu a měl by se tak brzy stát novým americkým prezidentem.

Trump se se svou prohrou od začátku nechce smířit a chystá soud, tvrdí že šlo o podvod, a odmítá opustit Bílý dům pod různými výhrůžkami!

Joe Biden Joe Biden Zdroj: profimedia.cz

Vtipné, až dětinské chování je ale samozřejmě terčem různých vtipů, kterých se v posledních týdnech vyrojilo více, než hub po dešti. Ani Biden však nezůstává ušetřen, i na něm se dá najít nejedna "moucha". Při jedné z debat například zapomněl jméno Donalda Trumpa a celkově se spekuluje o tom, jak na tom je Biden s pamětí. 

Mimo jiné na sebe Biden několikrát upozornil podivným očicháváním žen, leckdy ještě nezletilých!

Na skutečně velice vypjatou bitvu Trumpa a Bidena vznikla spousta humoru a my jsme pro vás vytvořili výběr toho nejlepšího z českého internetu. Pojďte se s námi zasmát!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU