Těžko říct, zda má Michaela Ochotská neštěstí v lásce, nebo si k sobě vybírá nevhodné polovičky, ve vztazích se jí příliš nedaří.

Za poslední roky zkoušela moderátorka štěstí po boku hned několika mužů, s žádným z nich to ale bohužel nevyšlo. Po neúspěšném manželství s Lukášem Rosolem Ochotská všechny překvapila svou novou známostí, policistou Tomášem Domiterem. Rodák z Bruntálu se kvůli moderátorce rozvedl a prodal byt a věřil, že právě ona je ta pravá. Jenže, jeho drahá polovička měla nejspíš jiný názor.

V současné době Michaela prožívá vztah s policistou Tomášem Domiterem. Buď se rozhodli chránit si soukormí, nebo vztah prochází krizí. Oba ale zatím zarytě mlčí.

Na dotazy deníku Extra Domiter odpovídal raději vyhýbavě a nechtěl nic sdělit! "Obracíte se na špatného. Já o tom rozhodně mluvit nebudu, stoprocentně ne!" reagoval přítel Ochotské podrážděně.

Jeho naštvání začalo o to více dávat smysl, když Přemek Forejt přiznal, že s moderátorkou prožil krátký románek!

Forejt a Ochotská

Michaela Ochotská se snažila románek s Přemkem Forejtem nenápadně zamést pod podlahu, hvězdný kuchař se naopak rozmluvil.

"S Přemkem jsme kamarádi. Nic bližšího tam teď není. A já se o soukromí stejně nebavím, střežím si ho. Ale opravdu jsme jen přátelé, jsme oba Moraváci. Bydlíme kousek od sebe, tak se vídáme. Vážím si ho jako člověka," tvrdila moderátorka.

Forejt ale uvedl věci na pravou míru a rozhodně si nebral servítky! "Párkrát jsme se viděli, nějaké rande proběhlo. Ale nevyšlo to. Beru to jako uzavřenou kapitolu. Nebylo to nic vážného. Nerad se bavím o soukromí a jsem rád, že to skončilo!" šokoval redaktory výše zmíněného deníku Forejt svou upřímností! Jak ale vzal toto přiznání Domiter, který je stále oficiálním partnerem Ochotské, si netroufáme odhadnout...