Partneři Eva Burešová a Přemek Forejt mají před narozením svého prvního společného potomka plné ruce práce. Před nedávnem si totiž pořídili rodinný dům za Prahou, který momentálně opravují a chystají jej, aby se do něj mohli co nejdříve nastěhovat. „Kdy budeme bydlet na sto procent, je zatím ve hvězdách, ale to nejdůležitější máme za sebou,” nechala se herečka slyšet v rozhovoru pro Prima Living.

Spousta možností

Velký domeček bude jistě pro početnou rodinu mnohem vyhovující. Navíc jim koupě domu umožnila i pořízení psa, po kterém Eva Burešová dlouho toužila, avšak do bytu si zvířecího mazlíčka pořizovat nechtěla. Teď už se ale s celou svou rodinou radují z fenky Nairobi, která jim už několik týdnů dělá společnost.

Eva Burešová měla pejska už jako malá. V dětství jí doprovázela fenka Jessica. „Mix vlčáka a jezevčíka. Maminku měla dokonce cirkusačku a bylo to na ní vidět, byla moc šikovná. Umřela, když mi bylo patnáct a od té doby jsme psa neměli,” uvedla pro web Ženy.iprima.cz herečka, které nyní její situace umožnila pořízení dalšího mazlíčka.

Děti a štěňata táhnou nejvíc

Oba partneři se rozkošnou Nairobi často chlubí na sociálních sítích. Posledním snímkem pak šéfkuchař dostal své příznivce do kolen. „Prý fotky s dětmi a štěňaty táhnou. Takže první splněno,” napsal Přemek Forejt k fotografii s pejskem a k textu přidal ještě vysmátého smajlíka. A rozhodně se nepletl. Pod snímkem se okamžitě začaly objevovat spousty srdíček a komentářů, v nichž se mnozí nad roztomilostí Nairobi mohli rozplynout.

Související články