Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Přemek Forejt má smůlu, jeho láska doma v krajkách nechodí, má ráda něco jiného

Eva Burešová
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia
Eva Burešová

Skoro to vypadá, že se hledali, až se našli. Eva Burešová je s Přemkem Forejtem šťastná. Svoji lásku se snažili dlouho tajit, ale nevyšlo to. Když už to tedy prasklo, rozhodla se herečka pár věcí o vztahu s porotcem z MasterChefa prozradit.

Když Forejta poznala, chtěla si to nechat pro sebe. „Nejsem ten typ holky, která začne s někým chodit, a okamžitě nafotí společná selfíčka a hodí to na internet, ať se z toho svět zblázní,“ svěřila se v rozhovoru v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou.

„Nebyla jsem tehdy naštvaná, spíš zklamaná. Nešlo totiž jen o mě. Ale i o mé rodiče a bývalého partnera, se kterým mám syna. O otci mého dítěte psal bulvár šílené věci,“ vzpomínala na dobu, kdy to prasklo.

„Řekla jsem, že se o svém soukromí nechci bavit. Následně to bulvár vyřešil tak, že paparazzi seděli týden v autech před naším domem a fotili vše, co děláme. Mrzelo mě, že tam nebyla žádná hranice,“ uvedla herečka s tím, že si své soukromí stále velmi střeží.

Jsem spíš takový chlapský typ ženské, tvrdí Burešová

„Chtěla jsem mít na nás dva čas. Poznáváte se s tím člověkem postupně, a nechcete to hned po týdnu zveřejňovat. Může se stát, že za měsíc ten vztah už nebude existovat, a jak pak budete vypadat. Pak vás zase zkritizují z druhé strany. Budou říkat, že něco zveřejňuji moc brzy, střídám chlapy, jaká jsem asi matka a podobně,“ myslí si Eva.

S Forejtem jí to klape. Ten si momentálně nechal udělat dredy a přiblížil se k hereččinu oblíbenému boho stylu. Burešové to pro změnu sluší jako nikdy předtím. Ve vztahu se považuje spíše za parťáka a člověka do nepohody.

„Jsem spíš takový chlapský typ ženské. Mám i dny, kdy jdu ráda na kosmetiku a vlasy. Ale nejsem taková ta, co by si volala každý den s kamarádkami a řešila, co se stalo v práci, denně vařila, pekla, uklízela a chodila doma v krajkovém spodním prádle. Bohužel ne. Raději mám vytahané tričko,“ dodává ke smůle svého přítele Forejta.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky