Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Přehlídka celebrit v Karlových Varech

Přehlídka celebrit v Karlových Varech
Přehlídka celebrit v Karlových Varech
Zdroj: www.isifa.com
Prohlédněte si všechny fotografie (15)

Žádné velké skandály ani módní výstřelky se letos na filmovém festivalu nekonaly. Převládala uvolněná letní elegance a prázdninová nálada.

Elegantní i romantická bílá, černá klasika ve slušivých siluetách, pár barevných, ale nijak výstředních modelů a hlavně ležérní a často téměř všední móda – tak působilo přehlídkové molo, v něž se každoročně proměňuje okolí festivalového paláce i přilehlé hotely a bary. Ač si přijíždějící celebrity samozřejmě na svém outfitu dávají záležet, je karlovarský festival přece jen pořád především o filmu. Ve srovnání s festivalem v Cannes tak na západě Čech narazíte daleko méně na extravaganci a spíše vás překvapí, jak civilně vypadají některé hvězdy českého i světového plátna.

Zdroj: www.isifa.com  

Bílá v první linii

Smetanově bílé krajkové šaty udělaly dobrou službu zahraniční hvězdě festivalu, herečce Judi Dench. Bílou na hlavní barvu festivalu korunovala před davy fanoušků i fotografů čerstvá vítězka Wimbledonu Petra Kvitová v minišatech a „talířem“ v ruce. Pozornost ke svým modelům ve Varech již tradičně přitahují zejména modelky, které do Varů částečně přijíždějí i za prací moderátorek, nebo jsou zvány již jen díky svým vlivným a taktéž mediálně známým protějškům. Někdejší Miss České republiky i Miss World Taťána Kuchařová přijela do Varů se svým přítelem Lanem Carlsonem. Na kolonádě jste ji mohli potkat v džínách, křiváku a teniskách, pro slavnostní chvíle však oblékala luxusnější róby. Na zahajovacím večírku se předvedla v bílých korzetových šatech své dvorní návrhářky Ivany Mentlové. Pro Audi party hotelu Imperial zvolila odvážnější černé minišaty vyzdvihující její ladné křivky. Pastelové i bílé odstíny vybírala pro svůj pobyt ve Varech také bývalá miss a doktorka farmacie Jana Doleželová.

Zdroj: www.isifa.com

Ve světlých barvách se objevily také herečky Iva Janžurová, Eliška Balzerová či manželky Jiřího Bartošky, Miroslava Donutila a Jiřího Macháčka.

Snad na žádném festivalovém večírku nechyběla Andrea Verešová, a to vždy v doprovodu manžela Daniela Volopicha. Model pro zahajovací večírek nebyl překvapivě z dílny Beaty Rajské. Sněhově bílé šaty s orientálně řešeným dekoltem a černou krajkovou výšivkou jsou dílem japonského designéra.

Zdroj: www.isifa.com

Francouzský šarm a italský sex-appeal

Barvám se naopak nevyhýbaly mladé herečky. Martha Issová zářila štěstím v tyrkysových šatech vedle svého partnera Davida Ondříčka, s nímž se ještě před rokem ve Varech promenádovala její sestřenice Klára Issová. Tu letos do šatů z mušelínového hedvábí v barvě vlčích máků oblékl módní salon Dior. V jeho róbách se po červeném koberci prošly také herečka Jitka Schneiderová či manželka hudebníka a porotce festivalu Jana P. Muchowa. Přímo z Milána si nechala zaslat luxusní černé krajkové šaty italského návrhářského dua Dolce & Gabbana šaramantní Jitka Čvančarová. Doprovázel ji partner a tanečník ze soutěže StarDance Petr Čadek. Moderátorka Gábina Partyšová se spolehla na služby stylisty italského módního domu Bottega Veneta.

Zdroj: www.isifa.com

Liška modelem pro Malkoviche

Kromě filmových projekcí je lázeňské město v době konání festivalu také dějištěm módních přehlídek, koncertů, charitativních akcí či golfových a tenisových turnajů. Přehlídky salonu e.Daniely, na níž předváděly i handicapované modelky na vozíčku, se například zúčastnily herečky Dana Morávková či Tereza Voříšková.

Zdroj: www.isifa.com

Večírek společnosti Moët & Chandon patřil k těm, na něž se ve Varech horečně sháněly pozvánky. Ti, jimž se zadařilo, měli jedinečnou příležitost vidět módní přehlídku hollywoodského herce Johna Malkoviche, který do svých nápaditých kreací navlékl i české herce, namátkou Ondřeje Lišku či Vojtu Kotka. Z žen na party zavítaly Simova Krainová, Eliška Kaplicky a další známé tváře. Nyní mají všechny celebrity možnost celý rok přemýšlet o kreacích, ve kterých se předvedou na příštím 47. ročníku karlovarského festivalu...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU