Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Představujeme autory KAFE.cz: Kateřina Plandorová

Kateřina Plandorová
Kateřina Plandorová
Zdroj: Tomáš Wolf a archiv Mojeastrologie.cz

Katka připravuje články a horoskopy pro partnerský projekt Mojeastrologie.cz. Úzce spolupracuje s astrology, věštci a kartářkami, ale o sobě tvrdí, že je spíše realistka. Tajemno jí sice odjakživa lákalo, ale vždy cítila respekt před věcmi mezi nebem a zemí.

Před pár lety Katka tak trochu z hecu navštívila jednu známou českou vědmu a nechala si vyložit karty. Mimo jiné jí v nich vyšlo, že bude pracovat právě v oblasti esoteriky. To jí nepřišlo v tu chvíli příliš pravděpodobné – jejím oborem byl v té době obchod. 

  • Uplynul ale nějaký čas a „kouzlo se opravdu splnilo“. Letitá práce ze dne na den skončila a Katka začala pracovat jako koordinátorka projektu esoteriky.

Svoji práci si nemůže vynachválit, je ráda, že k obratu v jejím životě došlo, a říká: „Líbí se mi kreativní práce, která se nabízí při tvorbě webu. Ráda si hraji s obrázky, hledám to, co se snad bude ve finále líbit i návštěvníkům stránek.“

Mimo jiné Katka vymýšlí a organizuje spolu s odbornými spolupracovníky speciální kurzy a semináře, které jsou velmi oblíbené a hojně navštěvované. „Užijeme si zde pokaždé spoustu legrace, dozvíme se věci, o kterých jsme neměli někdy ani tušení, a hlavně atmosféra bývá báječná,“ dodává.

  • Pokud se tedy přihlásíte na některou z akcí projektu Mojeastrologie.cz nebo si třeba budete chtít objednat osobní horoskop, pravděpodobně budete komunikovat právě s Katkou.

Mimo svoji práci se Katka již několik let věnuje cvičení. Je instruktorkou posilovacích forem aerobiku a hlavně dnes velmi populární power jógy.

Ráda relaxuje při práci na zahradě a říká, že si kontaktem s hlínou zřejmě doplňuje zemský element, který v jejím horoskopu chybí :-)

Nyní pod vlivem jara začala pravidelně běhat a své zatím krátké běžecké výpravy zakončuje krmením labutí u rybníka. Kromě pohybu nade vše miluje popíjení vína, pojídání gumových medvídků a zimní večery s knížkou a ohřívací láhví.

Tipy Katky

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Co dělají herci, když netočí?

Co dělají herci, když netočí?

Takový Arnold Schwarzenegger si tak pěstoval ve volném čase politickou kariéru, až se stal guvernérem Kalifornie. Herec Ronald Reagan dokonce…

Akční letáky