Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pražský Český ples versus Ples jako Brno. Kde to dámám více slušelo?

Módní policie: Pražský Český ples versus Ples jako Brno. Kde to dámám více slušelo?
Módní policie: Pražský Český ples versus Ples jako Brno. Kde to dámám více slušelo?
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (21)

V galerii najdete známé krásky, které se zúčastnily dvou významných společenských událostí, a sice Plesu jako Brno a o týden později Českého plesu. Na které z akcí byly podle vás k vidění dámy v povedenějších róbách? V Praze, nebo na Moravě?

Ples jako Brno se konal ve Faith Gallery a řadí se mezi místní nejhonosnější společenské události. Nejlevnější lístky stojí necelých šest tisíc korun! Na plese se každoročně schází místní smetánka, ale také pozvané celebrity. I účinkující patří k tomu nejlepšímu, co může tuzemský showbyznys nabídnout. Letos například vystoupil s několika písněmi Richard Krajčo. Zajímavostí je, že občerstvení, které se na plese nezkonzumovalo, se rozhodli pořadatelé věnovat matkám v azylových domech. Stejně jako tři tisíce květin, které sál zdobily.

I Český ples, který se uskutečnil v Obecním domě, se blýsknul významnými hosty. Vystoupili na něm Helena Vondráčková, Marie Rottrová, Tereza Mátlová, Pavel Vítek či Karel Gott, který ukázal, že je opět ve skvělé formě. Celým večerem provázel Jan Čenský. I na této akci došlo na dražbu, jejíž výtěžek šel na dobročinné účely.

Tuto novinku Richarda Krajča respektive kapely Kryštof znáte?
 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky