“Většinu dovolené máme letos naplánovanou v Čechách. Hezky mi to vyšlo s prací, v červenci sice točím docela dost, ale v srpnu mám natáčecí dny jen dva. Napřed se tedy chystáme s manželovou maminkou na westernový statek Silverstone. Mají tam také koně a Bibi je miluje. Těším se, že bych si mohla zajezdit i já. Také s sebou vlastně máme hlídání, tak bychom mohli s manželem stihnout třeba nějaký wellness,” popsala pro Kafe.cz Patricie Pagáčová.

“Potom se s manželem jen ve dvou chystáme na festival Colours of Ostrava. Dcera bude u tchyně, se kterou se jinak nevidí tak často, takže si to s babičkou určitě užijí,” pokračovala s vyjmenováváním plánů na letošní léto sympatická herečka.

Patricii Pagáčovou čeká digitální detox

Trávit čas také s jinými lidmi, než jsou rodiče, je dcera Patricie Pagáčové zvyklá už od malička a společnost dalších příbuzných si podle jejích slov velmi užívá. “Když byla miminko, brávala jsem ji na natáčení s sebou. Ale teď, když je starší, je lepší, když je ve svém prostředí třeba s babičkou, protože na place se samozřejmě nudí. Aspoň se na sebe potom víc těšíme,” sdělila populární herečka.

Další pobyt, který Patricie Pagáčová plánuje, prožije pro změnu se svojí rodinou. “Moje maminka už několik let jezdí se sestřinými syny do takových chatiček, kde se zastavil čas, a tak letos pojedu s nimi. Bibinka má svoje bratrance moc ráda,” prozradila blond umělkyně pro Kafe.cz.

“Chystáme se také k manželovým příbuzným na Slovensko. Oni mají chatu na samotě, kde opravdu není ani signál, takže na to se také moc těším,” uvedla Patricie Pagáčová.

Související články