Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Věrná skupina přátel kolem Kate: Vévodkyně si je hýčká a před veřejností tají

Kate Middleton
Kate Middleton
Zdroj: Profimedia.cz
Kate Middleton

Svatbou s princem Williamem se vévodkyně Kate vzdala soukromí. O exotické dovolené na Mustiqu i svých přátelích zarytě mlčí. Má zkrátka hranice, které za žádnou cenu nepřekročí, nicméně i přesto se někteří z nich svým přátelstvím s vévodkyní netají.

Emilia Jardin-Paterson

Přátelství mezi Emiliou a vévodkyní Kate trvá už mnoho let. Kmotra prince George byla Kate velkou oporou v době, kdy se během studia na vysoké škole na čas rozešla s Williamem. Odjely na Ibizu a užily si pár dnů svobody. Nyní už se jejich společné téma točí hlavně kolem dětí a práce. Tu dohodila Kate své přítelkyni přímo v Kensingtonském paláci. Emilia vlastní menší firmu na návrhy interiérů a dostala jedinečnou možnost zasáhnout do úprav tak honosného sídla.

Sophie Carter

Na seznam nejbližších přátel se Sophie dostala díky Williamovi. Chodila totiž s jeho nejlepším přítelem Thomasem van Straubenzem. I když vztah ztroskotal, sympatie mezi ní a vévodkyní Kate trvají dodnes. Nechybí na žádné oslavě nebo důležité společenské akci, je kmotřenkou princezny Charlotte a minulý rok dokonce doprovázela královskou rodinku na zimní dovolené.

Trini Foyle

Trini Foyle není jen obyčejnou přítelkyní vévodkyně, ale i rodinnou známou Middletonových. Věrná spolužačka z vysoké školy byla Kate trpělivou rádkyní a vrbou, když procházela krizí s princem a svým budoucím manželem, stejně jako Emilia Jardin-Paterson. Nedostala sice výsadní právo stát se kmotrou královských špuntů, ale u dvora má své místo jisté. Přátelský vztah nemá jenom s Kate, ale i s Jamesem Middletonem. Už několikrát byli spatřeni na procházce se psy a dost možná rozmlouvali o nemocech duše, které bratra vévodkyně souží.

James a Laura Meade

V době, kdy se pod vztahem Kate a Williama houpala židle, vyrojila se v jejich blízkosti spousta přátel, kteří jim nabízeli pomocnou ruku. James měl dokonce tak svérázný plán, že se dočasně objevoval po boku Kate. I když jeho úmysly nedošly ke zdárnému konci, blízcí jsou si dodnes. Se svou ženou Laurou žijí v Norfolku v těsném sousedství královského páru a James je dokonce jedním z kmotrů malé Lottie.

Hugh and Rose van Cutsen

Společné přátele přivedl William, který s "van Cutsenovými" chlapci (byli 4 bratři) vyrůstal. Jejich nejstarší dcera Grace měla dokonce tu čest a šla za družičku na královské svatbě v roce 2011. Oba páry si mají stále co říct, sdílí nadšení pro polo, jízdu na koních a rodinu. Naštěstí si velmi dobře rozumí i jejich děti.

Rose van Cutsen Rose van Cutsen Zdroj: Pinterest

Alice Avenel

S Alicí pojí vévodkyni Kate přátelství už dob dospívání. Ve škole platily za nerozlučné kamarádky, byly dokonce ve stejném tenisovém týmu. Vztahy ochladly, když začala Alice randit s princem Williamem. Jejich zalíbení ale nemělo dlouhého trvání, Kate měla opět volné pole působnosti a přátelství bylo obnoveno. Stejně blízká je i k sestře vévodkyně Pippě.

Natasha Archer a Rebecca Deacon

Obě ženy jsou zaměstnankyněmi Kate, Natasha jako stylistka a Rebecca na pozici sekretářky. Obě si ale dokázaly srdce vévodkyně získat a proniknout do kruhu jejich nejbližších přátel.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU