Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Manželé Middletonovi: Vnoučata i přes zákaz rodičů rozmazlují, mají svůj trik

Middletonovi
Middletonovi
Zdroj: Profimedia
Middletonovi

Role babičky a dědečka je jednou z nejkrásnějších v životě. Carole a Michael Middleton ale mají o něco těžší podmínky.

Prarodiče

Middletonovi se vždycky pohybovali ve vyšších společenských kruzích, ale jen těžko si mohli naplánovat, že budou na dosah britské královské rodině a léto budou trávit s malými následníky trůnu. Možná i díky vévodkyni Kate, která se svým dětem snaží dopřát co nejobyčejnější dětství, aby nepocítily tíhu jinakosti, si může Carole s Michaelem užít role babičky a dědečka naplno.

Obyčejné dětství

Princ George už se ve škole rozkoukal a přibyde mu pár povinností. Po svém otci je přímým následníkem a není radno jeho výchovu podceňovat. Prozatím ale se svou babičkou tráví maximum volného času. Často jsou spolu k vidění na pláži nebo jen tak při hraní v trávě. Neváhá a s radostí si babičku osedlá a vyskočí jí na ramena. Když jsou programy všech účastníků plné k prasknutí, Middletonovi jsou vždy vítaní a doprovází královskou rodinku na různé společenské nebo volnočasové akce. Zatímco princ William a vévodkyně Kate plní své pracovní a reprezentativní povinnosti, děti tráví čas se svými prarodiči.

Po svém

Kate je velkou zastánkyní skromného přístupu k životu a snaží se děti nerozmazlovat. Carole Middleton ale často neodolá a svým vnoučatům pořídí přesně to, po čem tak moc touží. Pravidelně je viděna v obchodu s dívčí módou nebo v luxusním hračkářství. Pokud tedy uvidíte prince George s tabletem nebo jeho sestru v přeslazeném svetru, je jasné, odkud vítr fouká. Stejně nedůsledná je i jejich teta Pippa nebo strýc James. Middletonovi si čas s vnoučaty užívají dosyta, ale princ Charles s Camillou takové možnosti nemají. Musí plnit povinnosti a starat se o projekty, které jim byly svěřené. S rošťáky se vidí jen sporadicky nebo při společenských akcích. Princezna Diana by si určitě vydupala chvilku času na to, aby mohla s dětmi být o samotě mimo blesky fotoaparátů.

A dál?

Dnes už nejsou tři královští špunti jedinou radostí v životě Middletonových. Dcera Pippa Matthews v roce 2018 porodila syna Arthura a James se nedávno zasnoubil a dozajista co nevidět založí s Alizee Thevenet rodinu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU