Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Agáta Prachařová (35) prozradila, co bláznivého ji naučila její dcera Mia

Agáta Prachařová
Agáta Prachařová
Zdroj: profimedia
Agáta Prachařová

Už nějaký čas jsou od sebe Agáta Prachařová a Jakub Prachař. Všechny náležitosti ohledně rozvodu ale rozhodně vyřešené nemají. I kdyby měli, modelka to do světa rozhodně hlásat nechce. Netají se však tím, že další vztah teď opravdu nehledá. Mnohem raději se věnuje sama sobě.

Agáta Prachařová šla v posledních měsících z jednoho neúspěšného vztahu do druhého. Nejprve se bláznivě zamilovala do realitního makléře Zdeňka Turka a později pro změnu do fotografa Marka Niessnera. Ani s jedním jí to nevyšlo.

Náhradu se snaží nalézt za Jakuba Prachaře, se kterým se v současné době rozvádí. Přiznává se, že po rozchodech vždycky zhubne a cítí se lépe. „Mně to vždycky po nich hrozně sluší. Nevím proč, ale je to tak,“ řekla Agáta pro expres.cz.

Pro Agátu jsou děti všechno

Na další vztah teď nemá pomyšlení. Otevřená je ale jiným věcem. „Já jsem teď otevřená hlavně boxu, kterému jsem se začala věnovat a který mě uspokojuje. Byla se mnou i Mia, která také boxovala,“ prozradila modelka.

U té jsou na prvním místě děti, které se začínají projevovat zejména, co se módy týká. „Mému synovi to bylo vždycky jedno. Teď, když mu bylo devět, tak do toho trošku mluví, ale moje dcera do toho mluví od té doby, co umí mluvit,“ směje se Agáta.

Mia už si zkrátka řekne, co na sobě chce mít a co ne. „S Miou se občas stane taková úchylná věc, že se oblíkneme stejně. Máme pár takových kousků,“ prozradila Prachařová. Mia postupně přichází na svůj osobitý styl.

„Chce něco, aby se to točilo. Musí to být sukně. Má na to svoje názory, co se týká typů oblečení. Občas mě přepadne, že si vezmu něco šíleného také,“ netají Agáta. Na pětatřicet se zkrátka zřejmě nikdy oblékat nebude.

Vztahy jí nevycházejí

„S tatínkem se vídají. Vyřešeno není nic,“ podotýká. Nic dalšího ale říci nechce. Z jejího tónu hlasu se však dá vyvodit, že mají s Prachařem celkem normální vztah. Kdo by čekal, že se budou navzájem pomlouvat, ten by byl na omylu.

I přesto všechno rozvod není příjemná věc. Naštěstí má Agáta vřelé vztahy s rodinou, a tak se nemusí bát, že by zůstala sama a bez pomoci. Její maminka Veronika Žilková se kvůli tomu dokonce rozhodla prodat chalupu.

„Prodala jsem náš rodinný klenot. Měli jsme šedesát let chalupu, ale z finančních důvodů jsem musela přistoupit k prodeji. Moje dcera se rozvádí a potřebuje peníze. Rozloučila jsem se s velikou životní etapou a místem, kde jsem většinou trávila dovolenou,“ řekla Žilková v pořadu Život ve hvězdách.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky