Půvabná brunetka vynesla na premiéru přiléhavé koženkové šaty. Její partner sáhl po jistotě. Oblékl se do elegantní černé.

Úspěšné období

Prachař si v novém snímku zahrál hlavní roli. V posledních letech se mu po pracovní stránce daří velmi dobře. Objevuje se v úspěšných filmech a pravidelně účinkuje hned v několika televizních pořadech.

„Ve vesmíru určitě nejsme sami a byl bych zklamaný, kdyby to tak bylo. Jsem v podstatě takový mimozemšťan, takže mi role nedělala žádný problém. A sníst syrové vejce i se skořápkou taky ne. Jako malý jsem měl rád hady a naučil jsem se kvůli tomu jíst syrová vejce, stal se ze mě pojídač vajec. Nejradši mám s bílou skořápkou, s hnědou se hůře tráví,“ prozradil pro Blesk o své nové roli Prachař.

Divočinu vyměnil za klid

Zatímco s Agátou Hanychovou zažíval vztah plný turbulencí, vedle Sandevy září štěstím. Kdekoliv se pár objeví, nechybí letmé doteky a zamilované pohledy. Se Sandevou se dal dohromady při natáčení seriálu Dvojka na zabití. Nevadil jim ani třináctiletý věkový rozdíl.

Prachař v minulosti randil například i s herečkou Marthou Issovou. Jejich vztah vydržel tři roky.

Zatím nejdéle byl ovšem po boku Agáty Hanychové. Ze sedmiletého manželství má dceru Miu. Po rozvodu s influencerkou přišel krátký románek s topmodelkou Denisou Dvořákovou.

Herečka s makedonskými kořeny randila před Prachařem s úspěšným fotbalistou. S Václavem Černým dokonce bydlela v Holandsku. Rozpad vztahu potvrdila v době, kdy se veřejně začalo šuškat o randění s populárním hercem.

Všichni jsou rodina

Sara si sedla i se svou potencionální tchýní Danou Batulkovou. Obě herečky si velmi dobře rozumí.

Batulková tak má po problémové snaše Hanychové opět důvod k radosti. „Moc se mi líbí, jsem šťastná, že jsou spolu. A doufám, že jim to vydrží,“ uvedla minulý rok pro Extra matka Jakuba Prachaře.

Po rozvodové bitvě Hanychové a Prachaře rozhodl soud o střídavé péči. Herec si své soukromí velmi střeží a dceru neprezentuje na sociálních sítích.

Zato Hanychová na svém Instagramu sdílí téměř vše. „Ještě do toho se tatínek číslo dvě taky pomátl a nesmím dávat Miu na Instagram. Nekomentuju, tady pán, který nonstop pracuje. Místo toho, aby s ní byl, tak je s ní chůva a klade si takové podmínky. Je to prostě d*bil, to jsem neřekla tohle slovo. Tak tam Mia teď nemůže být. A točit výlet s Kryšpínem, kterému je dvanáct. No, nevím,“ vyjádřila se Hanychová na konto exmanžela v jednom ze svých stories.

Díky dceři je influencerka dokonce v kontaktu se současnou partnerkou Prachaře. "S Miou komunikuju tak, že volám Saře, protože Kuba teď hodně točil a Mia byla se Sarou na natáčení u Kuby a volali mi přes Sary mobil," přiznala svým sledujícím. "Je to komplikované, ale je dobré vycházet se všemi," dodala.

Související články