Zatímco Prachař si po rozvodu s Hanychovou užil krátký románek s topmodelkou Denisou Dvořákovou, oblíbená influencerka střídala jednoho partnera za druhým. Letos se jí dokonce narodila dcera Rozárka. Hanychová si tak připsala třetí dítě s třetím tatínkem a další rozchod.

Láska ze seriálu

Seriál TV Prima Dvojka na zabití svedl dohromady životy Sandevy a Prachaře. V současné době platí za jeden z nejvíce stylových a stabilních párů českého showbyznysu. V idylickém vztahu jim nebrání ani třináctiletý věkový rozdíl.

Tak jak to u hereckých párů bývá pravidlem, i u Sandevy a Prachaře přeskočila jiskra přímo na place. Expartner Hanychové ztvárňuje v seriálu jedovatě ironického detektiva Martina Rykla, jeho současná partnerka Sara Sandeva zase hraje slušnou, ambiciózní a organizovanou vyšetřovatelku Karolínu Světlou. Protiklady se zkrátka přitahují. To, že to mezi nimi jiskří stejně jak v roce 2021, nyní dokázali na Instagramu. Prachař sdílel krátké video z natáčení nové série seriálu Dvojka na zabití. Jak už je u něj zvykem, na záběrech si ze své polovičky utahoval.

Fórky jsou u Prachaře a Sandevy na denním pořádku. Nedávno své fanoušky pobavili selfie se známou internetovou hvězdičkou Shopaholic Adel. Za zveřejnění fotografie mu Sandeva s nadsázkou slibovala tichou domácnost.

Tápaní Hanychové

Zatímco Prachař si užívá lásku s půvabnou herečkou a jeho život neprovází žádné větší skandály, jeho ex Hanychová plní první stránky bulvárních deníků. Influencerka si od rozvodu s Prachařem prošla osmy rozchody. Její poslední vztah s Jaromírem Soukupem patřil k těm nejdelším. Trval rok a půl.

Agáta například randila v roce 2019 s realitním makléřem Zdeňkem Turkem. Po jeho boku vydržela pouhé čtyři měsíce. Další její láskou byl kameraman Marek Niessner. I tento vztah vydržel pár měsíců. V roce 2020 se po boku Agáty začal objevovat producent Tomáš Sobola. I v tomto případě přišel rychlý konec. Podobný scénář následoval i s truhlářem a účastníkem Survivoru Adamem Raiterem. Koncem léta 2021 ukázala influencerka na Instagramu Jiřího Hellera, majitele wakeboardové firmy. Láska jim vydržela jen do podzimu. Za to osm měsíců se objevovala po boku sympatického chirurga Andreje. Po tomto rozchodu přišel už další osudový muž a to Jaromír Soukup. S mediálním magnátem randila od června 2022 do září 2023.

Související články