Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Poznáte, kdo to je? Svět vyděsila jeho současná podoba, bojí se nejhoršího...

Johny Depp
Johny Depp
Zdroj: Profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (23)

Věříme, že pokud bychom vám to neprozradili, nepoznali byste, kdo je na fotografii. Ale, aby to bylo ještě napínavější… Jedná se o herce, kterého proslavila role policisty, i když je Američan, zamiloval si Francii, má dvě děti, jeho druhá žena mu dala hodně zabrat a v současnosti se vyžívá v rolích postavených na specifických maskách případně houpavé chůzi a opileckých grimasách. Tak už?

Ano, kdo tipoval Johnyho Deppa (54), vyhrál! Chlapík z úvodní fotografie, je skutečně ten, kvůli kterému kdysi ženy omdlévaly. Doufejme, že jde jen o souhru několika nelichotivých faktorů, ale Johny na posledních snímcích opravdu vypadá tak, že je pochopitelné, že své fanoušky vyděsil. Mnoho jich řeší, zda hvězda není nemocná, zda Deppa nepostihla nějaká vážná choroba.

Inu, posuďte sami, v galerii najdete další fotografie Johnyho Deppa ze současnosti, ale také snímky ze začátku jeho kariéry. Rozdíl mezi nimi je poměrně markantní a také trochu děsivý. Holt každý nemůže stárnout jako Brad Pitt a my samozřejmě doufáme, že padesátník Johny Depp zkrátka a jednoduše jen shodil pár kilo a ve tváři se mu zrcadlí jeho kdysi bujarý život.  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU