Devětatřicetiletou brunetku hospitalizovali už před Vánoci. Co se týká vyhlídek na zlepšení zdravotního stavu, ani nejbližší zatím netuší, co s Petrou v následujících dnech bude.

Nejasná budoucnost

Modelka nedávno prodělala akutní zánět ledvin, zápal plic a nyní je podle informací kamarádky v umělém spánku. „Tak napůl mezi námi stále je. Včera došlo k zástavě srdíčka. Po několika minutách resuscitace, kdy to už nevypadalo dobře. Byla uvedena do umělého spánku,“ uvedla blízká Petry.

I přes více než měsíc hospitalizace neví ani nejbližší půvabné Petry detaily jejího stavu. „Peťka svádí velmi dlouhý, komplikovaný a pro ni bolestivý boj a léčbu. Je ve velmi špatném stavu, a to jak po psychické, tak fyzické stránce. Každý den je pro ni utrpení a bolest. Věříme ale, že to zvládne a svůj boj vyhraje. S ohledem na rodinu nemohu sdělovat více informací,“ uvedla pro Expres blízká známá modelky.

Strach expartnera

Více informací o stavu své bývalé partnerky nemá ani sám Pouva. „Bohužel jsem to četl. Psali jsme si naposledy před Vánoci. Psali jsme si ohledně jejího syna Dominika. Říkala mi, že je nemocná a není jí dobře. Svěřila se, že ji odvezla rychlá, ale tvrdila, že už by měla být v pohodě. Pak už nic nevím. S hrůzou jsem akorát četl věci na sociálních sítích. Psal jsem Dominikovi, co se děje, ale nepřišla mi žádná odpověď. Nevím nic konkrétního, ale asi na tom není dobře,“ prozradil smutně šedesátiletý moderátor. I po rozchodu je pojil velmi blízký vztah. „Byli jsme v pohodě, nic špatného mezi námi nebylo. Fungovali jsme jako přátelé,“ popisuje Martin Pouva.

„Vůbec nechápu, co se děje. Netuším, co může způsobit takové problémy. Věřím ale, že je silná a dostane se z toho. Vůbec nechci domýšlet, co by se mohlo stát. Doufám, že vše zvládne a držím jí pěsti. Myslím na ni, aby to zvládla. Vždycky byla silná a všechno zvládla, takže věřím, že dá i tohle,“ dodal.

Pouva se s Petrou rozešli v roce 2020. Informace o rozchodu vypluly na veřejnost až o rok později. „Vlastně se mezi námi nic nestalo, jen jsme přišli společně na to, že se už nemilujeme, pouze se máme rádi. Řešení se nabízelo samo. Zůstat kamarádi a nepokazit to vztahem,“ řekl moderátor pro Blesk. „Už spolu nejsme rok a neměli jsme potřebu to nikomu říkat. Ale asi už nastal ten pravý čas. Tušení o tom neměli ani kamarádi, ví to jen nejbližší rodina,“ potvrdila tehdy jeho slova modelka.

Moderátor se dlouho na veřejnosti objevoval sám. V posledních měsících se ovšem ukazuje po jeho boku půvabná blondýnka. S novým doprovodem dorazil i na předávání cen Českého slavíka. Dle jeho příspěvků na sociálních sítích to vypadá, že je opět šťastně zamilovaný.

Související články