Kdo by neznal tuto blond zpěvačku, která pobláznila celý svět hity jako Baby One More Time, Oops!... I did it Again, Crazy a mnoha dalšími. Její taneční vystoupení byly vždy více než propracované, kostýmy extravagantní, zpěv svého času čistý a ona nevinná a nedotčená dívka. Image si budovala na pověsti panny, ačkoli tomu nejspíš nevěřili ani její rodiče, ale dost dlouho jí to procházelo. Několik let chodila s Justinem Timberlakem, pak si vzala svého tanečníka Kevina s nímž má dva syny a pak přišlo období, kdy toho na ni bylo trochu moc. Vztah se rozpadl, kariéra šla dolů a Britney se složila. Oholila si hlavu, napadla fotografa, rozvedla se a pomalu se začala upíjet k smrti.

V roce 2011 si ale řekla dost a pokusila se o comeback, ten nevyšel. O něco později to zkusila znovu, opět bez úspěchu, až ten poslední před dvěma lety jí vyšel. Dala se zpátky do předchozí formy, vysportovala se, opět začala pracovat s hlasem a postavila sama sebe do latě. Může si na své konto připsat hity jako Work b**ch, Scream and Shout a mnoho dalších. Zkrátka se jí zadařilo a znovu se vyhoupla na vrchol.

I když už jí je skoro čtyřicet, nestydí se tančit v kostýmech v nichž je více svlečená než oblečená a upřímně říkáme, že to u ní vůbec nevadí. Protože je vidět ta hromada práce, kterou sama na sobě za ty roky udělala. Ono také být v showbyznysu od osmi let není žádný med.