Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pomeje v bordelu, šok pro Bartošovou?

Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (5)

Nejkontroverznější pár českého šoubyznysu, Iveta Bartošová (44) a Jiří Pomeje (45), je opět na scéně. Po dramatickém rozchodu a slavném usmíření je tu zase „problém“. Novináři načapali Jirku v nevěstinci. Co na to Iveta?

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných šmejdů vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dnes pár slov o slavném páru, který nedá médiím spát…

Bartošová - Pomeje: Nutná rekapitulace

O páru Bartošová – Pomeje jsem tu naposledy psala na sklonku loňského roku, kdy jsem je vyhlásila za největší skandalisty roku 2009. Vydržela jsem tedy o nich nepsat přes čtyři měsíce, což potřebuje, jak jistě uznáte, notnou dávku sebeovládání (smích). Zopakujme si tedy, co se za tu dobu seběhlo…

Láska hory přenáší

V prosinci 2009 žili ti dva odloučeně. Iveta vyhlašovala, že Pomeje je zloděj a že si už u ní ani neškrtne, a Jiří se nechával fotit na pražských nádražích s bezdomovci, aby všichni viděli, jak je zoufalý z rozchodu a nespravedlivých nařčení. Přišel nový rok, manželé se, prý na popud Ivetina syna Artura, vydali na hory, kde si všechno vysvětlili. A zase se vrátili jako nejšťastnější dvojice pod sluncem. Iveta se stáhla do ústraní s tím, že si dá pauzu na zotavenou, ve společnosti se teď objevuje výhradně Jirka, který vymetá večírky a pěje ódy na svou ženu a jejich znovunabytou lásku. Ta je teď ale možná v ohrožení, fotografové načapali Jirku, jak strávil noc v bordelu. Jak zareaguje Iveta?

Iveta Bartošová Iveta Bartošová Zdroj: Mirek Vostrý, Profimedia.cz

Někdy se věřit vyplatí…

Fakt, že manžel navštěvuje nevěstinec, asi rozhodí každou normální ženu. Výmluvám typu – mě ty holky vůbec nezajímají, zatáhl mě tam Mirek, ale já jsem jen seděl a pil – se jen těžko uvěří. Iveta se ale rozhodla dát svému manželovi před časem šanci, a tak patrně verzi o nevinné obchodní schůzce přijme. Zvlášť když ve hře je Jiřího dlouholetý kamarád Pavel Pásek… Třeba šel Jirka zrovna plánovat nějakou pěknou exotickou dovolenou pro celou rodinu, kterou Pásek zase „zacáluje“. Nebo plánovali Ivetinu další desku… Nebo nový film, který Jirku vrátí mezi producentskou elitu… Tohle všechno by Iveta mohla žárlením jenom pokazit! I když mi to připadá postavené na hlavu, myslím, že tenhle skandálek rychle vyšumí. A jak byste se zachovali na místě Ivety vy?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky